2024/05/25

 

ANT NAUJO KŪRYBINIO SEZONO – SUKAKČIŲ VAINIKAS

Savivaldybės meras Dainius Bardauskas ir to paties rajono kultūros centro direktorė Jolita Janušonienė (nuotraukoje) kaltinami kyšininkavimu, prekyba poveikiu veikiant bendrininkų grupėje bei dokumentų klastojimu ir kurstymu tai daryti. Nuotraukaiš redakcijos archyvo

Po rudens darbų Kupiškio kultūros centras visus dainų, šokių, teatro mėgėjus pakviesdavo į naujo kūrybinio sezono atidarymo šventę. Šiais metais ji bus kitokia – nuspręsta visuomenei iš arčiau pristatyti visus kaimo kultūros puoselėtojus – mėgėjų meno kolektyvus. Žiūrovus į pasirodymą jie pakvies gruodį.
Kūrybinio sezono pagrindiniai akcentai jau sudėlioti, nes 2018 metai ypatingi – laukia svarbios sukaktys. Tai Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmetis, jam paminėti skirta dainų šventė, ir kultūros centro 35 metų kūrybinės veiklos jubiliejus.

Jurga BANIONIENĖ

Kaimo mėgėjų meno kolektyvų koncertas

„Visą dėmesį sutelksime būtent į šias datas. Tarėmės su kultūros centro darbuotojais ir visi drauge nusprendėme, kad didelio kūrybinio kultūros centro 34-ojo sezono atidarymo renginio neorganizuosime. Kolektyvai intensyviai ruošiasi kitų metų dainų šventei, yra labai užimti. Kūrybinio sezono atidarymo pradžia tapo rugsėjo 15 d. vykusi akcija „Visa Lietuva šoka“, jubiliejinė Baltų vienybės dienos šventė ant piliakalnio ir tarptautinis teatrų festivalis „Theater Cluster“, sujungęs tris miestus. Kultūros centro kolektyvai daug kur pasirodo, yra žiūrovams gerai pažįstami. Pagalvojome, kad nedaugelis nuvyksta į kaimo padalinius, laisvalaikio sales, todėl nutarėme pristatyti jų mėgėjų meno kolektyvų kūrybinę veiklą“, – kalbėjo kultūros centro direktorė Jolita Janušonienė.
Šis pasirodymas kultūros centre planuojamas gruodžio pradžioje.

Plačiau skaitykite „Kupiškėnų mintyse“

Dalintis
Vėliausi komentarai
  • Oi kiek ta „vertybių“ puoselėtoja per alaus bačkas pinigų išplovė…

  • Pritariu Jonui.

  • Ar dar kulturos centre darbuojasi pensininkai? buvo viena asoba kuri viską gadino, gal todel pasikeite klimatas, bet kiek darbuotoju papildomai sedi, net baisu , todel ir rezultatu norisi

  • moteris – žiūrinti savų primityvių interesų. Patarčiau lavinti kultūrinį skonį ir kontekstinį suvokimą.

  • Svarbiausia- visi renginiai juokingomis kainomis. Nusijuoki- ir eiti nebesinori.

  • Su nauja vadove kultūros centras atsigavo,viskas aišku,komkretu,daug įdomių renginių,tik spėkim lankytis.Pasibaigė folkloriniai ir garsiniai baliukai,moteriškos ambicijos,intrigos.Respect Jolitai.

Rekomenduojami video