2024/03/02

 

BASEINO STATYBA PAREMTA VILTIMIS

Svajonė turėti Kupiškyje baseiną – gyva, tačiau rajono valdžiai tai skaudus klausimas, nes didelės ambicijos įstrigusios nežinioje. Jurgitos Žiukaitės asociatyvi nuotrauka

Šalies žiniasklaidoje vėl nuskambėjo Kupiškio baseino tema, kuri rajono valdžiai gana skausminga. Baseino projektas kol kas yra nemenkas, iš vietos nejudantis užmojis, nes Vyriausybė tam neskiria finansavimo. To ji nežada daryti ir 2018 metais, bet vietos valdžia nepraranda vilčių, kad pinigų gali atsirasti ir statybos darbai pajudės. Juk apie tai svajojama ne vienerius metus.

Audinga SATKŪNAITĖ

2018 metais prasidės darbai?

Rajono meras Dainius Bardauskas tikisi, kad iš Vyriausybės dar gali pavykti gauti baseino statybos darbų finansavimą 2018 metais.

Jis nesiryžo komentuoti priežasčių, kodėl Kupiškio baseinas vis dar nesulaukia paramos, o klausimą, ar tai lemia pakeista jo statybos vieta iš Aukštupėnų į miestą netoli Kupiškio pirminės asmens sveikatos priežiūros centro, pavadino provokaciniu.

Plačiau skaitykite „Kupiškėnų mintyse“

Dalintis
Vėliausi komentarai
  • Nenorėkit, kad po ilgalaikio nesėkmingo valstiečių valdymo viskas staigiai pasikeistų.

  • Normalaus tualeto neturim. Ačiū, prie bažnyčios pastatė. Bet jau ten užeiti… Tarybiniai laikai ten kaip ant delno.

  • Teisingai Nora. Čia buvo blefas prie visus tarybos narius ir kupiškenus. Tikrai praneškit kada lažybos bus vykdomos, susirinks visi kupiškėnai pažiūrėti. Reginys manu bus ne blogesnis nei stichijos.

  • O kam važiuot, norim šį malonumą patirti Kupiškyje. Juk išvažiavę kitų miestų parduotuvėse, kavinėse paliekame nemažai pinigėlių. Tie pinigėliai atitenka ne mūsų rajono biudžetui. Juokinga, kai savaitgaliui grįžę į Kupiškį vaikai važiuoja į Anykščių baseiną.

  • Verkia, kad nera aplinkui baseinu, nuvaziuokit i anykscius, pasvali, yra tu baseinu.

  • Gal zinot kada Bardauskas Apsega ant kupros nes, lazybos tai pralaimetos.

  • Iš baseino daugiausia išloš šilumos tiekėjai, jei baseinas veiks ir opozicija, jei baseino nebus. Jei būčiau multimilijonierius, pirkčiau autobusą ir už dyka vežiočiau žmones į kaimynų baseinus. Tada mane išrinktų meru.

Rekomenduojami video