2024/07/19

 

PATIRTIES STOKA NELEIDO ATSISĖSTI Į DIREKTORIAUS KĖDĘ

Buvusiam Panevėžio muzikos mokyklos direktoriui etnomuzikologui Gvidui Viliui nepavyko laimėti konkurso Noriūnų Jono Černiaus pagrindinės mokyklos direktoriaus pareigoms eiti. Jurgitos Banionienės nuotrauka

Buvusiam Panevėžio muzikos mokyklos direktoriui etnomuzikologui Gvidui Viliui nepavyko laimėti konkurso Noriūnų Jono Černiaus pagrindinės mokyklos direktoriaus pareigoms eiti.
Jurgitos Banionienės nuotrauka

Trečiadienį Savivaldybėje vyko konkursas Noriūnų Jono Černiaus pagrindinės mokyklos direktoriaus pareigoms eiti. Dalyvauti čia dokumentus buvo pateikęs vienintelis pretendentas – Gvidas Vilys, buvęs Panevėžio muzikos mokyklos direktorius.
Po ketverių vadovavimo šiai įstaigai metų jis pats atsisveikino su darboviete. G. Vilį Vyriausioji tarnybinės etikos komisija pripažino supainiojus viešuosius ir privačius interesus.

Jurgita BANIONIENĖ

Pažeidė įstatymo reikalavimą

Prieš paliekant G. Viliui Panevėžio muzikos mokyklos direktoriaus kėdę, etikos sargai nustatė, kad, nepaisydamas kilusio interesų konflikto, jis nuolat sprendė savo vadovaujamoje mokykloje dirbančios brolienės tarnybos klausimus ir priėmė sprendimą dėl laikinai dirbusio brolio. Mokyklos vadovas pasirašė ir keletą patalpų nuomos bei atlygintinų paslaugų sutarčių su savo paties įsteigta asociacija Aukštaičių kultūros draugija, kurioje veikiančio kolektyvo vadovė ir aktyvi narė yra jo sutuoktinė.

Plačiau skaitykite „Kupiškėnų mintyse“

Dalintis
Vėliausi komentarai
  • tai jo,labai jau keista komisijos kompetencija,lyg kokios kovotojos už moterų teises.Neduok dieve,dar vyriškis sugalvos kažką pakeisti.

  • kam tie vadovai reikalingi, tik pinigam paimti, ar kažkas kitaip kad nera vadovo Noriunuose? pamokos vyksta, daugiau ir nieko nereikia

  • Patirties stoka , ne trūkumas o – privalumas, …bet kaip nusprende šešios moteriškes, vyrų mokykloje – nebus.

  • Palaukit,atsiras savas- ir tiks. Gal vieta rezervuota? Rajono vadovai net ,,nežinos“ iš kokios partijos…

  • Labai įdomu. Ir Juozo Miltinio teatro vadovu nori būti, ir Noriūnų mokyklos direktorium nori būti. Man dėl to susidaro įspūdis, kad reikia kuo toliau bėgti nuo šio žmogaus.

  • Ta Vilių mafija Panevėžyje jau tiek prisidirbus, kad nebeturi kur dėtis, tai į Kupiškį lenda.

  • cia pinigus taip taupo, apsimoka be vadovo istaigas laikyt???

    • Apsimoka be vadovų, be pavaduotojų – daug susitaupo.

Rekomenduojami video