2024/07/17

 

KARJERA SPORTO CENTRE BAIGTA?

Prieš porą metų Kupiškio rajono kūno kultūros ir sporto centre pradėjusios dirbti anykštėnės Sonatos Balienės gyvenimo aprašymas ir patirtis sužavėjo dabartinius jos darbdavius. Šiuo metu pavaduotojos ugdymui darbas vertinamas nepatenkinamai ir kritikos Sonatai Balienei negailima. Jurgitos Banionienės nuotrauka

Prieš porą metų Kupiškio rajono kūno kultūros ir sporto centre pradėjusios dirbti anykštėnės Sonatos Balienės gyvenimo aprašymas ir patirtis sužavėjo dabartinius jos darbdavius. Šiuo metu pavaduotojos ugdymui darbas vertinamas nepatenkinamai ir kritikos Sonatai Balienei negailima.
Jurgitos Banionienės nuotrauka

Prieš porą metų Kupiškio rajono kūno kultūros ir sporto centras plojo rankomis sulaukęs naujos pavaduotojos ugdymui anykštėnės Sonatos Balienės, kuriai tuomet gero žodžio negailėta. Šiuo metu įstaigoje nuotaikos kur kas niūresnės, o sergančiai darbuotojai vos grįžus į darbą bus įteiktas atleidimo lapelis.

Audinga SATKŪNAITĖ

Kandidatūra abejonių nekėlė

Rajono Savivaldybės vicemeras Aurimas Martinka tikino, kad socialdemokratė S. Balienė pavaduotojos ugdymui postą gavusi neatsižvelgiant į jos politinę priklausomybę. Apie jos buvimą tos pačios partijos nare prieš susitinkant pasikalbėti dėl naujos darbo vietos jis nė nežinojęs.

„Aš tą bandžiau paaiškinti ir anksčiau, kada S. Balienei pradėjus dirbti, daugumai užkliuvo jos politinė priklausomybė. Neturiu tokio įpročio domėtis žmogaus politine karjera. Jeigu esi socialdemokratas ir dar eini kažkokias pareigas, tai, atrodo, turi pažinti mažų mažiausiai dešimt tūkstančių socialdemokratų ir visus proteguoti“, – savo poziciją išsakė A. Martinka.

Plačiau skaitykite „Kupiškėnų mintyse“

Dalintis
Vėliausi komentarai
 • Lietuvoj labai visi nori, kad žmonės dirbtų iš idėjos ir už skatikus. Juk mokomės 16-17 metų ne tam, kad gautume mažiau nei valytoja ar kiemsargė.

 • Klausimas Astai, kodėl darbo metu rašote komentarus. Ar rašyti darbo komentarus yra jūsų pareigybėse.

  • Noriu patikslinti, kad rašai darbo metu komentarus ar tai yra jūsų pareigybėse? Gal daugiau laiko skirkite savišvietai, kur žinios praverstų tiesioginiame jūsų darbe.

 • Bėga žmonės iš sporto centro. Jau iš darbo isšeina ir nesenai pradejes dirbti Kestutis.
  Gal pasidomi tegul redakcija,kodė?Juk “konkursa,, tai jis laimejo.

  • Tai ir paklauskite pačio Kęstučio. Ar manote, kad tai vėl sporto centro vadovė kalta..? A..?

   • Iš Šepetos mokyklos irgi išėjo daug mokytojų per pastaruosius pora metų. Ir ne į pensiją. Tai ką kaltinti?

 • Gali būti linksmiau kaip su bibliotekos direktore?

 • Manau, kad direktorė tik ir laukė kada suklys pavaduotoja ir kuo skubiau nutarė atsikratyti žmogumi, kurį gerbia kolektyvas. Dar neteko girdėti, kad už vieną klaidą būtų atleidžiamas iš darbo žmogus, tuo labiau dirbantis ne privačiame versle.

 • Bet kaip gerb. A. Martinka neįveda tvarkos? Kaip Kupiškis dar nelenkia Vilniaus ar Kauno? Nenusiminkit, mūsų rajonas jau kyla tarsi feniksas iš pelenų. Tvarka rajone bus, juk mes turime tokį šaunuolį kaip A. Martinka. Mums ypatingai pasisekė, kad gavom tokį valdžiažmogį

  • Kas tas Martinka? Bene Dievas, kad vis minit? Ar tai jis žmonių likimus pasišovęs tvarkyti?

   • Kai tuoj baigsis kadencija gales Šimoniu girion ait grybaut ir vilku auuuuuuuuuuu staugt.

 • Atsipeikekit valdžios vyrai, ir irkluotojai leiskit toliau irkluot o ne KOLEKTYVUI VADOVAUT.

 • Sporto centre vyksta keisti dalykai, nes direktorė neturi jokių gebėjimų vadovauti kolektyvui. Kolektyvą suskaldė ne pavaduotoja, o direktorė, skirstydama darbuotojus į sau lojalius ir tuos kurie turi savo nuomonę. Šis atvejis akivaizdžiai parodė direktorės nekompetencija vadovauti kolektyvui.

 • Kaip Martinka gal kito tokio ir nerasi, nes nemato Laimutes sugebejimų, bet ateis laikas ir jai
  kolektyvas Sonatą palaiko, nepalyginsi su Laimute, kuri tik apie plaukimą nutuokia, ir jai ukis galvoj, tik neria namo stacia galva, o toj srity dirbant valandu negaliu skaičiuot, bet skust labai negražu

  • Bene Dievas tas Martinka, kad niekas vietos neparodo?

 • Tokio demagogo kaip martinka Kupiškis dar nematė,pavaduotoja buvo puiki darbuotoja,ko nepasakysi apie vadovę,tuščia vieta kaip vadybininkė.

  • Jeigu gaila – tai įdarbink, sužinosi kokia gera darbuotoja…

 • Ponia Laima, Jums iki sporto centro direktorės Laimutės protingumo dar labai toli, toli, toli… O tokia moteris kaip ji – užaugins ir vaikučius, ir puikiai vadovaus įstaigos darbui ir be Jūsų nuomonės.

 • Nemanau,kad pavaduotoja padarė labai grubų pažeidimą. Pavaduotoja dirbdama tik puse etato yra atsakinga už visą ugdymą ir kiekvienas žmogus dirbdamas gali padaryti klaidų. Ši klaida yra nepiktybiška, juolab, kad įsakymas pasirašytas išeiti atostogų pateiktas buhalterijai. Kyla retorinis klausimas,kodėl buhalterės turėdamos tokią patirtį išmokėjo darbuotojai atostoginius.Ar tai yra ne klaida. Kodėl pavaduotoja staiga tapo labai bloga, kai balandžio-gegužės mėnesiais savivaldybės administracija pakėlė atlyginimą už gerą darbą.Pavaduotoja, dar negrįžus treneriams iš varžybų jau kelyje klausdavo kaip sekėsi, visada pasveikindavo net ir su gėle. Straipsnyje yra daug iškraipytų faktų.

  • Buhalterė dar vasario mėn turėjo įsakymą apie atostogų eilę ir kitų įsakymų visiškai nereikia -nepaistyk niekų jei nežinai.Ir jei ir nebūtų atostoginių(t.y.pinigų) ,ji vis tiek būtų atostogavusi ,ne piniguose esmė.

  • Ale tikrai ,net nezinojau ,kad buhalteriai turi tokias galias,kad isleidzia atostogu arba neleidzia atostogu – reikia rasant tureti smegenu.

 • kiek žinau tam centre didžiausia intrigante pati Laimute, kuria taip valdžia aukština, tikriausia valdantiesiems priklauso, jai nepatinka darbuotojai už ją protingesni, butu pats laikas direktorei eiti pabaigt vaikučius augint, nes labai aukštai moteris isikabino, kad nereiktu žemai krist, sekmes

 • O ar kas treneriu nuomones paklausė?pats geriausias žmogus buvo centre.Tik jos deka ir i darba noredavosi ateiti.
  Pavduotoja buvo kolektyvo siela.

 • Tai kaip reikia dirbti, kad būtum įvertintas nepatenkinamai? Ar jau čia reikalavimai tokie kaip ministrui, o atlyginimas už pusę valytojos etato… Yra taip pas mus, yra…

  • Už tokį atlyginimą važinėt iš Anyksciu.Geda.
   O p. Martinka dažnai pas pavaduotoja kavutes atvažiuodavo.Gal nesaldi buvo? 🙂

Rekomenduojami video