2024/07/19

 

NETIKĖTI KELIO REMONTO POSŪKIAI

Tarp dviejų išasfaltuotų kelio Salamiestis–Alizava–Kupreliškis–Galintiškis ruožų liko apie 60 metrų nesutvarkytas žvyrkelio gabalas. Autorės nuotrauka

Salamiesčio, Alizavos, Bakšėnų gyventojai apie kelio nuo Salamiesčio iki Alizavos asfaltavimą svajojo seniai. Ir į Susisiekimo ministeriją, ir į Seimo narį Salamiesčio bendruomenė prieš kelerius metus dėl to kreipėsi, parašus rinko. Reikalai iš mirties taško pagaliau pajudėjo – sutvarkytos kelios kelio Salamiestis–Alizava–Kupreliškis–Galintiškis atkarpos, dar vienos remontą žadama baigti šiemet.

Deja, gyventojų susirūpinimą kelia tai, kad jas tvarkant paliktas vos 60 metrų ilgio ruožas, kurio asfaltuoti ir nebuvo ruoštasi.

Jurgita BANIONIENĖ

Tvarko dalimis

Alizavos seniūnijos seniūnė Raminta Ribokaitė sakė, kad prieš trejus metus atėjus dirbti, šio kelio remontas buvo jos pirma problema, kurią išgirdo iš vietos gyventojų. Ne kartą ją kėlė Salamiesčio, Bakšėnų kaimų bendruomenės.

„Kelias yra regioninis, valstybinės reikšmės, juo rūpinasi Lietuvos automobilių kelių direkcija, prižiūri rajono kelininkai. Seniai prašyta jį išasfaltuoti, ypač – nuo Salamiesčio iki Alizavos ir nuo Alizavos iki Girsteikių, nes kelias buvo labai prastos būklės. Gavome direkcijos pažadą, kad jo asfaltavimas bus įtrauktas į numatomų asfaltuoti kelių projektus iki 2020 metų. Ir pagaliau darbai prasidėjo – praėjusiais metais suremontuota apie 1 kilometro atkarpa nuo Nodiejiškių link Bakšėnų. Paskui mums buvo pristatytas dar vienos atkarpos per Zasinyčius išasfaltavimo projektas“, – kalbėjo seniūnė.

Plačiau skaitykite „Kupiškėnų mintyse“

Dalintis
Vėliausias komentaras
  • Gerai, kad žmonės netyli ir nenori būti absurdiškų sprendimų įkaitais. Nors matosi kelios duobutės žvyrkelyje yra, tačiau dar čia važiuoti įmanoma. Ne taip, kaip Skapiškio geležinkelio stoties aikštė ir Ramioji gatvė. Neįmanoma pirma pavara pravažiuoti, laužomos mašinos, kelias katastrofiškas. Nesulaukiame seniūno pažadėto greiderio, o pavasario greideriavimas tik „nuo griausmo“. Neūkiškumas bado akis. Teks kreiptis toliau…

Rekomenduojami video