2024/06/25

 

IŠKLAUSIUS MINISTRO MONOLOGĄ – TYLOS MINUTĖ

Praeitą savaitę Kupiškio miškų urėdijoje lankėsi aplinkos ministras Kęstutis Navickas, kuris miškininkams dar kartą pristatė seniai žinomą urėdijų reorganizacijos planą. Baigęs savo monologą valdžios atstovas skubėjo išeiti iš salės, kad išvengtų jam nepatogių klausimų. Nomedos Simėnienės nuotraukos

Praeitą savaitę Kupiškio miškų urėdijoje lankėsi aplinkos ministras Kęstutis Navickas, kuris miškininkams dar kartą pristatė seniai žinomą urėdijų reorganizacijos planą. Baigęs savo monologą valdžios atstovas skubėjo išeiti iš salės, kad išvengtų jam nepatogių klausimų.
Nomedos Simėnienės nuotrauka

Praeitą savaitę Kupiškio miškų urėdijoje lankėsi aplinkos ministras Kęstutis Navickas, kurio susitikimas su darbuotojais iki diskusijos neišsiplėtė ir buvo valdžios atstovui parankus monologas. Tą pačią dieną jis lankėsi ir Rokiškio miškų urėdijoje, iš kur greitai pasklido žinia, kad prie minėtos urėdijos prisijungus Kupiškio padalinys bus kuriamas Rokiškyje. Tokio patvirtinimo vietiniai miškininkai savo ausimis neišgirdo, nors panašių nuojautų tikino turintys.

Audinga SATKŪNAITĖ

Renka pliusus

Per rugsėjį ir spalį ministras K. Navickas ir viceministras Martynas Norbutas žada susitikti su kiekvienos miškų urėdijos darbuotojais, kad akis į akį su darbuotojais aptartų, kaip vyks valstybinių miškų ūkio valdymo pertvarka ir kaip miškininkai dirbs po jos.

Kupiškio miškų urėdijos vadovas Dainius Stonkus po susitikimo su aplinkos ministru patikino, kad visa pateikta informacija darbuotojams ir jam pačiam seniai yra žinoma ir kad nieko nauja, ko tikėtasi, nebuvo pasakyta.

Pašnekovas teigė, jog urėdijų reorganizacijos planą miškininkai galintys cituoti atmintinai.
„Aplinkos ministerija susitikimus su urėdijų darbuotojais vadina socialiniu dialogu, tačiau akivaizdu, kad jo nebuvo. Man atrodo, kad reikėjo tiksliau įvardyti savo vizito tikslą – pateikti kaip monologą. Jie vykdo savo informavimo procesą ir renka pliusiukus“, – karčių žodžių negailėjo D. Stonkus.

Plačiau skaitykite „Kupiškėnų“ mintyse

Dalintis
Vėliausias komentaras
  • kad šneka urėdas nevyniodamas žodžių į vatą. Ministrai ateina ir išeina. O darbas laikosi ant čia dirbančių pečių. Ministerijos tik sau nuopelnus prisiima.O būtų dar geriau, kad mažiau duotų komandų kaip dirbti. Gaila, kad tokių valdininkų reikia Lietuvoje su žiburiu ieškoti. Gal miškininkai sveikesnio proto, kad nuo gamtos neatitrūko.

Rekomenduojami video