2024/06/23

 

VAIKŲ NAMAI TURĖS NAUJĄ VADOVĄ

Konkursą Paketurių šv. Kazimiero vaikų globos namų direktoriaus pareigoms eiti laimėjo Vytautas Koženiauskas. Jurgitos Banionienės nuotrauka

Konkursą Paketurių šv. Kazimiero vaikų globos namų direktoriaus pareigoms eiti laimėjo Vytautas Koženiauskas.
Jurgitos Banionienės nuotrauka

Nuo birželio pradžios Paketurių šv. Kazimiero vaikų globos namų direktoriaus postą palikus Petrui Remeikiui, įstaigai laikinai vadovavo Regina Urbanovičienė.
Vaikų globos namai nuo šiol turės naują vadovą – antradienį rajono Savivaldybėje įvyko konkursas šioms pareigoms eiti. Čia dalyvavo vienintelis pretendentas – Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazijos suaugusiųjų mokymo skyriui vadovaujantis Vytautas Koženiauskas. Jis ir pripažintas konkurso laimėtoju.

Jurgita BANIONIENĖ

Konkurentų neturėjo

Dokumentus dalyvauti konkurse iš viso buvo pateikę du pretendentai. Vienas neatitiko specialiųjų kvalifikacinių reikalavimų, todėl konkurse sulaukta vienintelio kandidato – V. Koženiausko.
Per konkursą pretendentas atliko testą raštu. Jo žinios buvo įvertintos devynetu. V. Koženiauskas komisijai pristatė ir savo parengtą veiklos programą, atsakė į jos narių klausimus. Pretendentą vertino komisijos nariai – Savivaldybės administracijos skyrių vedėjai, komisijai pirmininkavo Vaiko teisių apsaugos skyriaus vyriausioji specialistė, vedėjos pareigas laikinai einanti Violeta Motiejūnienė.

Apsisprendimas – apgalvotas

Po konkurso pakalbintas jo laimėtojas teigė, jog mintis, kad norėtų dalyvauti konkurse, aplankė vasaros pradžioje, kai sužinojo, kad iš direktoriaus pareigų pasitraukė P. Remeikis. „Pagalvojau, kad būtų verta išbandyti šią sritį. Tvirtai apsisprendžiau, kai buvo paskelbtas konkursas. Atitikau visus keliamus reikalavimus, turiu ugdymo įstaigos vadovo trečią vadybos kvalifikacinę kategoriją. Vadybinio darbo patirties yra, norėjau ją tęsti. Be to, esu pedagogas, darbas su vaikais man patinka. Žinoma, šis bus sunkesnis, juk reikės darbuotis su socialinės rizikos šeimų vaikais“, – kalbėjo V. Koženiauskas.

Plačiau skaitykite „Kupiškėnų mintyse“

Dalintis
Vėliausi komentarai
  • Svarbu, kad vadovautų garbingas žmogus. Vaikai labai jaučia, kai iš jų reikalaujama vieno, o darbuotojai (ar vadovai) savo elgesiu (ar gyvenimo būdu) „transliuoja“ visai kitas „vertybes“…

  • Ką čia kalbat,,savas“. Ar čia tas savas eitų, ar čia kažkokios prestižinės pareigos? Juodas darbas, nervai, įtampa. Čia tikrai žmogus išsikėlė sau iššūkį ir nutarė save išbandyt, o ne kažkokios naudos vaikydamasis ėjo. Sėkmės Vytautai, manau tu susitvarkysi. Tu gi moki su vaikais, tave jie myli:).

  • vai,kaip visi viską žino,bet nei vienas jaunas net nebandė ten konkuruoti.Jau ko,ko,bet šitas darbas tikrai ne prabanga,ne aukso klodai,o greičiau bausmė sau.

  • Kodel i tokias atsakingas pareigas priema visokius senius kurie jau ju amzius liepia daryti tai kad viskas priklausytu tiktai jiems? tvarkos tikrai nebus zmoniu auklejimo nepazabosi – cia tik komentaras

  • Nustokit rašinet apie Remeikio pasitraukimą, jam buvo butina pasitraukt, butu dar dirbes ir dirbes, labai gerai pasielge raj. valdžia, na o šis vadovas ar dar ne pensininkas? taip nemegsta valdžia pensininku , bet kad ir komunaliniu vadovas netoli pensijos, mat yra ,,savas“o šis ar ne savas?

  • Na, nervų aišku patampys tau tos globnamio gražuolės, bet manau susitvarkysi ir su jomis, pastatysi pagaliau jas į savo vietą. Šaunuolis, kad ryžaisi bandyt. Ten pravers visa tavo gyvenimiška patirtis. Dar ir Darius ten būtų neblogai. Tikrai būtų daugiau tvarkos. Sėkmės:)

Rekomenduojami video