2023/12/11

 

„NODOROS“ DARBUOTOJAI LAUKIA ATSAKYMŲ

UAB „Nodora“ vilkikai ilsisi įmonės kieme. Autorės nuotrauka

Po rajoną pasklido gandas, kad savo veiklą stabdo Noriūnuose veikianti UAB „Nodora“, vykdanti tarptautinių krovinių vežimo veiklą nuo 1996 metų.

Šios įmonės darbuotojai skendi nežinioje. Ne su visais ir už darbą atsiskaityta. Samdyti vadovai ir įmonės administracija šios nežinios nesklaido. Visi laukia, ką pasakys svarbiausias bendrovės akcininkas, jos savininkas Vitalijus Baranovskis. Deja, kol kas jis neskuba su savo darbuotojais susitikti.

Banguolė ALEKNIENĖ-ANDRIJAUSKĖ

Nerimo mintys

Su žurnalistais kalbėję žmonės (jų pavardės redakcijai žinomos) skundėsi, kad UAB „Nodora“ administracijos atstovai netikėtai pranešė, kad laikinai stabdoma šios įmonės veikla. Kas nori išeiti iš darbo, gali rašyti prašymus. Darbuotojams nebuvo įteikti atleidimo lapeliai, jie iš anksto neįspėti. Tikėtis kažkokių išeitinių kompensacijų vargu ar įmanoma. Yra žmonių, su kuriais neatsiskaityta už darbą porą mėnesių.

„Visi vilkikai iš reisų sugrąžinti. Surinkti kelių mokesčio aparatai. Tik dvi mašinos dar išvyko į paskutinį savo reisą į Italiją. Vairuotojams minimumą išmokėjo, o visi kiti jų atlyginimo pinigai nesumokėti. Kai kuriems vairuotojams bendrovė yra įsiskolinusi ne vieną tūkstantį eurų. Žmonėms reikia gyventi čia ir dabar, šeimas išlaikyti. Tad dalis vairuotojų nebelaukdami skolos grąžinimo jau yra įsidarbinę ir kitose įmonėse. Labiausiai mus vargina nežinia, kokį sprendimą priims įmonės savininkas, ar dar galime tikėtis, kad veikla čia bus atgaivinta, ar skubiai ieškotis kito darbo, kaip bus su mumis atsiskaityta“, – dėstė nerimo mintis pašnekovai.

Pastaruoju metu interneto tinklalapyje rekvizitai.lt skelbiamais duomenimis, šioje įmonėje 2017 metų liepos pradžioje dirbo 22 apdrausti darbuotojai. Gegužę jų atlyginimų vidurkis siekė 621,52 Eur. Įmonė turėjo 5 savo automobilius ir 30 išperkamų arba nuomojamų. Iš šalies žvelgiant lyg ir neblogas vaizdas.

Plačiau skaitykite „Kupiškėnų mintyse“

Dalintis
Vėliausi komentarai
  • Rata pravaz ir isejau ir tai neatsiskaite

  • Ten vergu kalve, ir turčiu grobis, kur musu valstybe nueis su tokiais verslininkais baisu

  • Girdėjome, bendrovė buktai bankrutuoja. Reiškia, daug žmonių vėl liks be algų už paskutinius kelis mėnėsius

Rekomenduojami video