2024/06/13

 

Miškininkai ruošiasi streikui

VĮ Kupiškio miškų urėdijos darbuotojų profesinės sąjungos pirmininkas Laimonas Kiaulėnas teigė, kad nežinioje paliktiems miškininkams tėra vienintelė išeitis – tik streikuoti.
Jurgitos Banionienės nuotrauka

Reikalaudama skaidrumo ir konstruktyvių derybų dėl valstybinių miškų valdymo reformos Miškų urėdijų profesinių sąjungų federacija skelbia įspėjamąjį streiką. Jis vyks rytoj nuo 8 iki 10 valandos. Streikuoti pasiruošę ir kupiškėnai. Šiandien grupelė mūsų rajono miškininkų išvyko į organizuojamą mitingą prie Seimo.

Dalyvaus mitinge

Šiandien nuo 9.30 iki 12 valandos prie Seimo Lietuvos miško ir miško pramonės darbuotojų profesinių sąjungų federacija (LMPF) rengia mitingą „Stabdykime nedemokratišką miškų reformą“, kurioje dalyvaus visų šalies urėdijų miškininkai, darbuotojai. Vidudienį protesto akcija persikels prie Prezidentūros. Penktadienį streikas tęsis urėdijose. LMPF informuoja, kad per įspėjamąjį streiką bus stabdoma medienos gamyba, atliekama urėdijos darbuotojų, ir pardavimas, o urėdijos atliks tik būtiniausias funkcijas, tai yra užtikrins valstybinio turto, pagal funkcijas priskiriamo miškų urėdijoms, apsaugą. Apie streiką informuotas aplinkos ministras Kęstutis Navickas ir generalinis miškų urėdas Rimantas Prūsaitis.

Plačiau skaitykite „Kupiškėnų mintyse“

——-
Autorius: Jurgita BANIONIENĖ

Dalintis
Komentarų nėra

Sorry, the comment form is closed at this time.

Rekomenduojami video