2023/05/30

Automobilių vagių gaudytojas iš Šiaulių persikelia į Kupiškį

Kupiškio rajono policijos komisariatas gavo rimtą pastiprinimą. Po Šv. Velykų komisariato viršininko pavaduotoju pradėjo dirbti 1968 metais gimęs Tomas Vitkus. Iki šiol jis buvo Šiaulių miesto Vyriausiojo policijos komisariato KP NTT Autotransporto priemonių grobimų tyrimo skyriaus viršininkas. T. Vitkaus vadovaujamas skyrius kėlė siaubą Šiaulių automobilių vagims. Vien per paskutinius šešis mėnesius pareigūnai į cypę sukišo šešiolika mašinų vagių. Šiauliai nuo automobilius vagiančių profesionalų buvo gerokai pravalyti.

Žinant, kad mūsų rajone mašinų vagystės atskleidžiamos labai sunkiai, galima tikėtis, jog policijai gavus tokį pastiprinimą, vagims geros dienos baigsis ir pas mus. Nors dar ne iki galo susipažino su reikalais, bet jau dabar T.Vitkus turi duomenų, kad ne paskutinį vaidmenį mašinų vagystėse vaidina Panevėžio nusikaltėliai. Naujasis viršininko pavaduotojas “Kupiškėnų mintims” sakė, kad jei su tais nusikaltėliais nesusidoroja Panevėžio kriminalistai, tai kenčia visa apskritis. Su tokia situacija T. Vitkus neketina taikstytis.

T.Vitkus neapsiribos mašinų vagių gaudymu. Jis kuruos visos kriminalinės policijos darbą. Paklaustas, ar jis žino, kad praėjusią vasarą policijos komisariate atlikto audito metu buvo nustatyta, kad būtent kriminalinė policija yra silpniausia komisariato grandis, T. Vitkus atsakė, kad jeigu iki šiol tai buvo blogiausia grandis, tai dabar taps geriausia.

Naujas pareigūnas galėtų sudominti ir rajono moteris. T. Vitkus yra išsituokęs. Šiuo metu kaip tik ieško buto Kupiškyje. Jis turi 1995 metais gimusią dukrą Eveliną ir 1998 metais gimusį sūnų Dominyką.

Prieš vienuolika metų T. Vitkus yra baigęs Policijos akademiją.

Naujam viršininko pavaduotojui tik kelias dienas vadovaujant kriminalinei policijai, jau pavyko išaiškinti vieną nusikaltimą – sodybos nusiaubimą. Jos šeimininkas atvykęs į savo sodybą, rado išdaužytus namo langus, viduje sulaužytus daiktus. Nusikaltėliai operatyviai buvo išaiškinti.

——-
Autorius: Gintaras JURGĖLAS

Dalintis
Komentarų nėra

Sorry, the comment form is closed at this time.

Rekomenduojami video