KAS RŪPI KUPIŠKĖNAMS?
Jurga BANIONIENĖ Žurnalistė Jau dveji metai, kai po Kupiškio miestą važinėja maršrutinis autobusas. Žmonės šia galimybe nemokamai važiuoti išties naudojasi. Ypač dabar, kai vasara, dažniau reikia nuvažiuoti į kapines, sodus. Neseniai kalbėjausi su viena kupiškėne. Moteris džiaugėsi, kad maršrutinis miesto autobusas naudinga ir reikalinga paslauga. Jei nėra