2024/05/25

 

ERNESTA VAŽIAVO DALYVAUTI, O NE LAIMĖTI

Ernesta atliko praktinę užduotį. Kristinos Valytės nuotrauka

Vasario 23 dieną iš kaimyniniame Biržų rajone vykusio respublikinio socialinio darbuotojų padėjėjų profesinio meistriškumo konkurso „Mano misija – padėti“ kupiškėnė Ernesta Vitkauskaitė su prizine vieta namo negrįžo, bet džiaugėsi, kad pasisėmė patirties.

„Aš jaučiu, kad tai mano kelias“, – įsitikinusi Kupiškio technologijos ir verslo mokyklos socialinio darbuotojo padėjėjo profesijos besimokanti pirmakursė.

Kristina VALYTĖ

Atvedė noras padėti

Mokytis socialinio darbuotojo padėjėjo specialybės Ernestą paskatino motinystė. „Buvau motinystės atostogose, kai atėjo supratimas, kad kažką reikia keisti. Vaikui jau dveji metai, lanko darželį, nedirbu, tad galiu susikoncentruoti į mokslus“, – sakė E. Vitkauskaitė.

Pašnekovei visuomet patiko padėti žmonėms. Anot Ernestos, kai padedi kitam žmogui ir matai, kad tavo pagalba jam reikalinga, tai teikia džiaugsmą, aplanko labai geras jausmas.

Profesinio meistriškumo konkurse Ernestos, kaip ir kitų konkurso dalyvių iš įvairių Lietuvos profesinių mokyklų (kiekviena mokykla galėjo deleguoti tik po vieną mokinį), laukė keturios užduotys. Dvi praktinės, viena vaidinama ir „smegenų mankšta“, pasak organizatorių, galvai nuo įtampos pravėdinti, nevertinama.

Plačiau skaitykite vasario 28 d. „Kupiškėnų mintyse“ arba prenumeruokite PDF

Vasario 23 dieną Vabalninke, Biržų technologijų mokymo centro Vabalninko skyriuje, vykusiame respublikiniame profesinio meistriškumo konkurse „Mano misija – padėti“ dalyvavo ir kupiškėnė Ernesta Vitkauskaitė. Pirmakursę konkursui rengė profesijos mokytojos Virginija Tarulienė (dešinėje) ir Daiva Kytrienė.
Kristinos Valytės nuotrauka
Dalintis
Vėliausi komentarai
  • Nešmeižkite profesinės mokyklos. Nei jūs pastatėte, nei jūs atidarėte, nei uždarysite. Atsakingai dirba mokyklos administracija, mokytojai ir kiti darbuotojai. Straipsnyje minimos profesijos mokytojos turi aukštąjį universitetinį išsilavinimą, yra vyresniosios profesijos mokytojos. Ir tikrai dar pakankamai jauno amžiaus. Negražu pavydėti ir rašyti nesąmones.

    • Turiu klausimėlį. Ar tikybos mokytoja gali eiti išpažinties ir gauti komuniją? Ir kitas klausimėlis, kodėl socialinio darbo magistrei, vėl reikėjo grįžti į šitą skylę? Prie manęs pastatė šitą „mokslo šventovę“, prie manęs ir uždarys. P.s.kreipinys Jūs, rašomas didžiąja raide. Pedagogės…:D Be pavido 😀

  • Geros Kupiškio „plaktukinės“ specialybės“. socialinio darbuotojo padėjėja, barmenė, kasininko padėjėja. Puikiai žinau šitą skylę. Lankomumas tragiškas. Nusenusios „pedagogės“, užaukština pažymius. Saugo tik savo darbo vietą. Jau prie Linutės, pusė seifo buvo užkrauta neatsiimtais „diplomais’. Patys mokytojai yra baigę visas profkės specialybes:DDDD.Reikia uždaryti šitą „mokslo pornografiją“ ir kuo greičiau.

  • O kas blogai,nuomone? Vis gi, jei nenorite neskaitykite. Gal tai paskatins daugiau žmonių stot mokytis. Nematau problemų ☺️

  • Nebeturit apie ką rašyt….

    • Da yra straipsnis apie internetinių seksu susidomejusius vyrus : ))))

Rekomenduojami video