Kupiškėnų mintys

2021 m. spalio 28 d., ketvirtadienis

Reklama   |   Prenumerata   |   Naujienos   |   Archyvas

 

 Ieškoti

Kroštas brungiausias
Informacija
Įkainiai
 
Skalsu kalbos

2003−09−09

Pažeidėjai. Vairavo neblaivūs
Rugsėjo 5 d. išmetęs burnelę (0,50 prom.) automobilį AUDI 80 vairavo juodpėnietis Nerijus Jurevičius (g. 1985 m.). Rugsėjo 6d. panevėžietis Kęstutis Strioga ( g. 1967 m.) ragavęs alkoholio (0,70 prom. ) kelyje Kupiškis – Utena vairavo automašiną KAMAZ 55102. Šis vairuotojas su eismo priežiūros pareigūnais elgėsi nemandagiai, netgi įžūliai, keikėsi.
Rugsėjo 7 d. Šepetos gyventojas Viktoras Kungys (g. 1964 m.) tikriausiai nebežinojo ir pats, ką daro, kai sėdo prie automobilio VW GOLF vairo, nes jį Kupiškyje, Panevėžio g., sustabdę policijos pareigūnai nustatė labai sunkų girtumo laipsnį (4,07 prom.). Kiti eismo įvykiai
Rugsėjo 5 d. užfiksuoti penki įvykiai.
Eimantas Grigaliūnas iš Aukštupėnų vairavo automobilį VW GOLF Kupiškyje, Krantinės g., neturėdamas tam teisės ir viršydamas leistiną greitį.
Panevėžietis Zenonas Gricius (g. 1966 m.) Kupiškyje, Taikos g. Pirmojo namo, kieme važiuodamas automobiliu MERSEDES BENDS atbuline eiga neįsitikino, kad tai bus saugu ir atsitrenkė į stovintį opeliuką ir jį apgadino. Kupiškėnas Alvijanas Tarasovas (g. 1983 m.) Kupiškyje, Vytauto g., sustabdė vairuojamą automobilį OPEL ASCONA ir stovėjo ten, kur nuo jo transporto priemonės iki ištisinės ženklinimo linijos yra mažiau kaip 3 m.
Juodpėnų gyventojas Saulius Kanišauskas (g. 1971 m.) ir kupiškėnas Dalius Venskus (g.1977 m.) nubausti po 100 Lt bauda, kadangi vairavo automobilius, kurie neapdrausti privalomuoju civilinės atsakomybės draudimu.
Rugsėjo 7 d. Rokiškio rajono gyventojas Audrius Ašvydis (g. 1979 m.) Miliūnų kaime vairuodamas automašiną GAZ 3307 nepasirinko saugaus greičio, nesuvaldė jos ir atsitrenkė į pakelės medį. Apgadinta tik automašina.
Tą pačią dieną kupiškėnas Sigitas Skeiverys (g. 1971 m.) kelyje Panevėžys – Kupiškis vairavo automobilį FORD SIERRA, kuriam neatlikta valstybinė techninė apžiūra. Jam paskirta 150 Lt bauda.
Parengė Banguolė ALEKNIENĖ


2003−09−04

Nauji mokytojai.. Naujaisiais mokslo metais rajono mokyklų mokytojų kolektyvus papildė nematyti veidai. Anot Kultūros ir švietimo skyriaus vedėjo Vido Vilimo, priimti penki specialistai: matematikos - Noriūnų pagrindinėje, lietuvių ir anglų - Skapiškio vidurinėje mokyklose, anglų-vokiečių - Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazijoje mokytojai. Dar trūksta informatikos ir anglų kalbos specialistų.


2003−09−04

Stipriausi Lietuvoje. Visas tris pirmąsias vietas kautynėms pritaikytų lengvųjų automobilių šių metų trečiajame čempionate užėmė Kupiškio techninio sporto entuziastai. Tai paaiškėjo po praėjusį sekmadienį prie Šiaulių, Aleksandrijos trasoje, surengto šeštojo, paskutiniojo, varžybų etapo. Čia iš aštuonių mašinų vairavimo meistriškumą ir kovos taktiką demonstravusių kupiškėnų visus “bulius” nurungė retai kada įveikiamas mūsų miesto lyderis, o tuo pačiu ir šios sporto šakos Respublikos pirmenybių favoritas Mindaugas Varnauskas. Jis laimėjo pirmąją vietą, buvo apdovanotas taure ir 300 litų. Ši pergalė Mindaugą iš trečiosios pozicijos, kurioje jis bendroje įskaitoje buvo įsitvirtinęs po penktojo etapo, perkėlė į pirmąją. Šiauliuose kiti kupiškėnai pasirodė daug kukliau. Antai iki tol pirmavusiam Nagliui Čepelei, kuris į šias pirmenybes įsijungė tiktai šiais metais, trasoje varžovai sudaužė automobilį, bet, nepaisant to, jis pelnė Lietuvos vicečempiono vardą. Trečias šalyje liko Žilvinas Vareika. Jiems įteiktos ne tik taurės, bet ir nemažos piniginės premijos. Penktoji vieta atiteko taip pat mūsiškiui Artūrui Staniui.


2003−08−26

Šimonys.. UAB “Nodama” tvarko miestelio tvenkinį už bažnyčios. Pasak šios įmonės direktoriaus Juozo Puzono, atliekami jo gilinimo, platinimo ir valymo darbai. Tikimasi darbus užbaigti rugsėjo mėnesį. Tad kitą vasarą čia šimoniečiai jau turėtų maudytis. Tvarkoma ir tvenkinio aplinka. Jau nebeliko čia buvusio šabakštyno. Darbų užsakovė yra rajono Savivaldybė, skyrusi jiems apie 18 tūkst. litų.


2003−08−26

Vagystės. Supjaustė.Nukentėjo žmonės. Rugpjūčio 22 d. kupiškėnė pranešė, kad miesto senosiose kapinėse buvo išniekinta jos šeimos kapavietė, nuo kurios pagrobta dalis dekoratyvinės tvorelės. Rugpjūčio 23 d. Švedukalnio k. pavogtas juodos spalvos, 1991 m. laidos automobilis BMW 318. Automobilyje buvo įrengta signalizacija. Įvykis tiriamas. Nuostolis 10000 Lt. Rugpjūčio 24 d. palėvenietis šio kaimo kapinėse ant tėvų kapo neberado aliumininės paminklo dalies. Nuostolis – 150 Lt.
Supjaustė
Rugpjūčio 22 d. Kupiškio urėdijos urėdo pavaduotojas miškininkystei Pranas Šakalys policijai pranešė, kad šių metų liepos 11 d. Kupiškio girininkijos 20 kv. pastebėta, kad supjaustyti keturi medžioklės bokšteliai. Nuostolis – 270 Lt.
Rugpjūčio 22 d., 6.30 val., kelyje Akmeniai-Miliūnai automobilio vairuotoja kliudė ta pačia kryptimi dviračiu važiavusią moterį ir ją sužalojo.
Tą pačią dieną Kupiškio gyventojas pareiškė, kad šių metų rugpjūčio 12 d., apie 22 val., jį namuose iš asmeninių paskatų sužalojo pažįstami asmenys. Po to jis pasigedęs 70 Lt. Parengė Banguolė ALEKNIENĖ


2003−08−26

Pleneras. Šį savaitgalį į mūsų miestą atvyksta plenero-siumpoziumo “Kupiškis 2003” dalyviai. Tai projekto “Šiaurės Lietuvos ir Šiaurės šalių kultūriniai ryšiai”, siekiančio skatinti paminėtų šalių menininkų bnedradarbiavimą bei propaguoti jų kūrybą, tąsa. Pernai toks menininkų sambūris vyko Biržuose. Plenere dalyvaus svečiai iš Islandijos, Suomijos ir Norvegijos (keramikas, du tapytojai. Lietuvai atstovaus tapytojai Viktoras Zuoza (projekto vadovas), Vytautas Ašmega ir Ričardas Jazukevičius, keramikė Nerutė Čiukšienė, tekstilininkai Jonas Stankevičius, Vladas Daškevičius bei skulptorius Valdas Bubelevičius.
Projekto pristatymas ir tapytojo Juliaus Jokubonio parodos atidarymas vyks rugsėjo 1 d. , 17 val., Kupiškio etnografijos muziejuje.
Plenero – siumpoziumo, kuris tęsis iki rugsėjo 9 d., dalyviai bus apgyvendinti Savivaldybės viloje ant Lėvens tvenkinio kranto.
Žadama į šią kūrybinę stovyklą pakviesti ir kupiškėnus menininkus.


2003−08−23

Vagystės
Rugpjūčio 20 d. savo namuose moterį sumušė jos draugas ir atėmė mobilųjį telefoną NOKIA 3310 bei pasisavino ant stalo padėtus 40 Lt.
Rugpjūčio 21 d. savo namuose aukštupėnietė pasigedo mobiliojo telefono ir piniginės su 40 Lt.
Sužalota dviratininkė
Rugpjūčio 20 d., apie 5 val., Skverbų kaimo gyventoja Ieva Durasevičienė dviračiu važiavo melžti karvių. Ją kelio Daugpilis-Rokiškis-Panevėžys 77-ajame kilometre kliudė pro šalį važiuojanti automašina KAMAZ 55102, kurią vairavo panevėžietis Gintaras Ivanauskas. Moteris dėl galvos traumos paguldyta į Kupiškio ligoninės traumatologijos skyrių.


2003−08−23

Kas teršia?
Praėjusį trečiadienį Račiupio upeliu tekėjo balzganas vanduo. Kur šįkart buvo taršos šaltinis, nustatyti nepavyko, nes iš “Lavisos agrogrupės” pusės vamzdžiu tekėjo skaidrus vandenėlis, o einant upelio vaga prieš srovę, druzlinas vanduo baigėsi ties viena sodyba netoli AB “Simega”. Čia kokių nors vamzdžių, nukreiptų į upelį nerasta. Toliau jo vaga buvo palyginti švari arba visiškai be vandens. Tad ryte palijęs lietus visus nešvarumus iš paslaptingo taršos židinio nuplukdė upeliu miesto link.
Į Lenkiją. Vakar į Zgiežo miesto gmynos šventę išvyko rajono Savivaldybės administracijos direktorius Žilvinas Aukštikalnis, Žemės ūkio skyriaus vyr. specialistas Rimantas Bimbiris ir Ūkio dalies vedėjas Edvardas Kareiva.


2003−08−21

Vagystės
Rugpjūčio 18 d. užregistruotas Panevėžio r. gyventojos pareiškimas, kad Kupiškio r. apvogta jos įmonė. Nuostolis – 3750 Lt.
Tą pačią dieną Aukštupėnų k. gyventojas pranešė, kad pavogtas 6500 Lt vertės jo automobilis. Netrukus policijos pareigūnams pavyko jį surasti. Rugpjūčio 19 d. AB “Lietuvos telekomas” informavo, kad Noriūnuose pavogtas jų bendrovės ryšių kabelis, kurio vertė 213 Lt 69 ct.
Tą pačią dieną Jokšių k. gyventojas oficialiai pareiškė, kad iš jo sodybos šių metų gegužės 5 d. buvo pagrobti naminiai rūkyti mėsos gaminiai, automobilio akumuliatorius ir kuro siurblys. Žala – 683 Lt.
Neiššovė
Rugpjūčio 19 d. policijos pareigūnai iškviesti į malšinti buitinio konflikto Kupiškio r. gyvenamojo namo kieme radovienvamzdį 16-ojo kalibro medžioklinį šautuvą su šoviniu vamzdyje.
Vagystės
Rugpjūčio 18 d. užregistruotas Panevėžio r. gyventojos pareiškimas, kad Kupiškio r. apvogta jos įmonė. Nuostolis – 3750 Lt.
Tą pačią dieną Aukštupėnų k. gyventojas pranešė, kad pavogtas 6500 Lt vertės jo automobilis. Netrukus policijos pareigūnams pavyko jį surasti.
Rugpjūčio 19 d. AB “Lietuvos telekomas” informavo, kad Noriūnuose pavogtas jų bendrovės ryšių kabelis, kurio vertė 213 Lt 69 ct.
Tą pačią dieną Jokšių k. gyventojas oficialiai pareiškė, kad iš jo sodybos šių metų gegužės 5 d. buvo pagrobti naminiai rūkyti mėsos gaminiai, automobilio akumuliatorius ir kuro siurblys. Žala – 683 Lt.
Neiššovė
Rugpjūčio 19 d. policijos pareigūnai iškviesti į malšinti buitinio konflikto Kupiškio r. gyvenamojo namo kieme radovienvamzdį 16-ojo kalibro medžioklinį šautuvą su šoviniu vamzdyje.
Parengė Banguolė ALEKNIENĖ


2003−08−21

Paroda. Rytoj Kupiškio viešosios bibliotekos parodų salėje bus atidaryta Juliaus Vaupšo fotografijų paroda “Janina Degutytė Mazgeliškyje”, skirta poetės 75-osioms gimimo metinėms. Dalyvaus pats autorius ir dailininkė Bronė Jacevičiūtė.


 Naujausias     <    ...   197    198    199    200    201     >     Seniausias          Pereiti į    psl.

(yra 201 psl.)
 

Savaitės klausimas

Ar pritariate, kad tėvai būtų skatinami eiti tėvystės atostogų?

 
 
 
 

 

Vardadieniai

Almana, Almanas, Almė, Almilė, Almis, Daukanta, Daukantas, Daukintė, Gaudrė, Gaudrimas, Gaudrius, Sima, Simanas, Simas, Simona, Simonas, Skirmantas, Tadas, Tadė.

Naujienos: Visos naujienos  |  Aktualijos  |  Gamta ir mes  |  Sveikata  |  Vėrinys  |  Nuomonės  |  Kupiškio krašto kaimų istorijos  |  Rezervuota jaunimui  |  PAMIRŠTI NEGALIMA PRISIMINTI
Kroštas brungiausias: Kupiškėnų kertala
Informacija: Skelbimai  |  Atsiliepimai  |  Redakcija
Įkainiai: Prenumerata  |  Reklama
Archyvas: Amatų gijos  |  Aukštaičių kraštas  |  Bendruomenė  |  Kamara  |  Iš ESmės  |  Požiūris  |  Sugrįžimai  |  Ulyčia  |  Amžių sandūroje  |  „Pasikalbosykim“  |  Laiko raštas  |  Gyvenimo ratas  |  Savi tarp kupiškėnų  |  Šėlsmas  |  Talalojus  |  Pasikalbosykim  |  Mūsų žmonas  |  Likimai  |  Horizontai  |  Propagandos anatomija  |  Pabėgėliai  |  Pilietiškumas  |  Kas mus saugo?

Jūs esate

šios svetainės lankytojas


Šiame puslapyje pateiktą medžiagą kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Kupiškėnų mintys“ sutikimą.

 

UAB „Kupiškėnų mintys“, Gedimino g. 34, 40130 Kupiškis

Tel.: (8 459) 3 54 74, tel./fax.: (8 459) 5 48 89.

Elektroninis paštas: kupmin@takas.lt