Skelbimai
Pašnekesiai
Aktualijos

HARMONIJA IR ELEGANCIJA DVELKIANTIS MIEGAMOJO INTERJERAS – RAMIAM KIEKVIENOS NAKTIES POILSIUI

Kiekvienam įsirengiančiam ar atnaujinančiam namus suprantama, kad miegamasis yra viena svarbiausių erdvių namuose. Kokybiškai pailsėti būtina kiekvienam, todėl kuriant interjerą itin svarbi yra kiekviena detalė, kurianti jaukią ir saugią atmosferą jūsų miegui. Ne paslaptis, kad kurdami poilsio zoną dažniausiai daug dėmesio skiriame lovai ir čiužiniui, tačiau svarbu nepamiršti ir kitų kambario elementų, padedančių sukurti tobulą harmoniją ir leidžiančių dar greičiau pasinerti į netrikdomą ir saldų miegą.

Komfortas ir kokybė užtikrina visavertį poilsį

Natūralu, kad įrengdami miegamąjį, pirmiausia pagalvojame apie lovą bei čiužinį. Tai svarbiausi šio kambario akcentai, kurie ir turėtų diktuoti sąlygas kitiems baldams bei aksesuarams. Be abejo, pirmoje vietoje yra lovos bei čiužinio patogumas. Rinktis minkštumą, galvūgalių audinį bei įvairias kitas funkcijas patartina fizinėje parduotuvėje, nes tik čia galėsite patikrinti, ar jaučiatės patogiai ant išsirinkto komplekto. Atsigulę turėtumėte nejausti jokio diskomforto, o mėgstamoje miego pozoje įsitaisyti akimirksniu. Be to, parduotuvėje galėsite apžiūrėti ir patalynės dėžių mechanizmus bei įsitikinti, kad šie veikia sklandžiai ir be jokių trikdžių. Savaime suprantama ir tai, kad fizinėje parduotuvėje galite nerasti prie jūsų interjero idealiai tinkančios spalvos, todėl verta pasižvalgyti internete, kur asortimentas tikrai nustebins ne tik spalvų, bet ir modelių gausa. Žinodami patikusios lovos modelį bei tikslius čiužinio išmatavimus, tobulą variantą savo naujai miego erdvei galėsite įsigyti internetu, be to, pasinaudoję patogiomis pristatymo galimybėmis sutaupysite dar ir daugybę laiko.

Interjero vientisumas padės sukurti tobulą miego atmosferą

Pagaliau radę prie interjero spalvų idealiai derančią lovą, būtinai pasirūpinkite ir tos pačios ar bent jau artimos dizaino linijos spintomis bei komodomis. Pastarieji baldai neretai parduodami komplektais, todėl surasti tobulą spalvinį derinį tikrai nebus sunku. Įsigiję tarpusavyje derančią spintą ir komodą suteiksite interjetui vientisumo, o harmoninga atmosfera leis kokybiškai pailsinti tiek kūną, tiek mintis. Kiek sudėtingiau gali būti nuspręsti, kokio talpumo spintos jums reikia ir kokie mechanizmai jos viduje jums bus reikalingi. Įvertinkite turimų drabužių kiekį – kuo daugiau rūbų turite, tuo labiau tikėtina, kad jums reikalinga ilga ir talpi kabykla. Savo ruožtu avalynę galite laikyti talpiose, uždaromose lentynose, kuriose patogiai matysite, kiek ir kokių batų turite, be to, jų nereikės spausti bandant sutalpinti visus vienoje vietoje. Tuo metu komodoje tikrai patogiai prisiglaus visas apatinis trikotažas bei iš lengvesnių audinių pasiūti drabužiai. Čia juos pasieksite itin patogiai, be to, galėsite sudėlioti pagal poreikius į atskirus stalčius.

Stilingų ir funkcionalių miegamojo akcentų svarba

Be abejo, šalia elegantiškos lovos, darnaus sekcijos bei spintos dueto ir kitų baldų, miegamajame puikiai pasitarnauja ir naktiniai staliukai. Toks nedidelis, tačiau itin funkcionalus baldas idealiai tinka mėgstantiems skaityti lovoje ar vakarus leidžiantiems prie nešiojamojo kompiuterio ekrano, nes susiruošę miegui galėsite visus pašalinius daiktus pasidėti visai šalia lovos. Čia vietos ras ir stiklinė vandens, žadituvas, nedidukas kambarinis augalas ar kiti aksesuarai, padėsiantys sukurti jaukumą jūsų poilsio zonoje. Sumanu rinktis naktinį staliuką su stalčiumi – jame galėsite sutalpinti visas svarbias smulkmenas, o jų prireikus šios visada patogioje ir lengvai pasiekiamoje vietoje.

Nepamirškite pasirūpinti ir užuolaidomis ar roletais, minkštais bei šiltais kilimais ir kitais miegamojo akcentais, kurie ne tik užbaigs interjerą skoninga nata, bet ir suteiks komforto jausmą kaskart užėjus į kambarį.

Justė GIRŽADAITĖ

Užs. Nr.1620

Reklama
Komentuoti

Komentarai

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Video rekomendacijos:

Taip pat skaitykite:

Reklama
Reklama
Į viršų