Skelbimai
Pašnekesiai
Aktualijos

PRASIDĖJO VISUOTINĖ VAKCINACIJA

Buvimas gryname ore, įsibėgėjusi vakcinacija, matyt, lemia, kad sergančių COVID-19 liga žmonių ne tik Kupiškio rajone, bet ir visoje Lietuvoje smarkiai mažėja. Vadinamųjų juodųjų savivaldybių žemėlapyje gegužės 31 dieną buvo tik viena – Ukmergės r.

Banguolė ALEKNIENĖ-ANDRIJAUSKĖ

Apie skiepus ir testavimą

Ar kupiškėnai noriai skiepijasi, testuojasi, kad gautų Galimybių pasą, pakomentavo Kupiškio pirminės asmens sveikatos priežiūros centro direktorius Raimundas Martinėlis.

Pasak jo, vakcinavimo procesas rajone eina gana sklandžiai. Nuo gegužės 31 dienos registruotis skiepui jau gali visi gyventojai. Registracija vyksta sklandžiai. Atlikti greituosius antigenų testus kupiškėnams taip pat sudarytos geros sąlygos.

Plačiau skaitykite birželio 1 d. „Kupiškėnų mintyse“ arba prenumeruokite PDF (3 Eur/mėn.)

ELTOS nuotrauka

Reklama
2 Komentarai

2 komentarai

 1. :) (82.135.245.50)

  2021-06-01 at 10:48

  Išgyvenom visuotinę nacionalizaciją, kolektyvizaciją, melioraciją, privatizaciją, išgyvensim ir visuotinę vakcinaciją. Valio, draugai !!!

  • kažkas (82.145.220.16)

   2021-06-01 at 12:37

   Iki šiol vyko ir vyksta visuotinė vakcinacija. Visuotinę vakcinaciją taiko ir vakarų valstybės, ir komunistai, diktatoriai, liaudies respublikos, tą darė ir sovietų sąjunga. Ir net kur kas labiau, nei Europos valstybės. Iš visų tavo išvardintų vienkartinių -acijų tik visuotinė vakcinacija yra nuolatinė, pastovi, ir dažnai privaloma.

Komentarai

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Video rekomendacijos:

Taip pat skaitykite:

Reklama
Reklama
Į viršų