Skelbimai
Pašnekesiai
Aktualijos

SKIEPŲ REGISTRACIJA RŪPINASI IR SENIŪNIJOS

Nors dar nežinoma, kada skiepai nuo COVID-19 ligos pasieks rizikos grupės ir lėtinėmis ligomis sergančius pacientus, norintys skiepytis žmonės jau gali registruotis.
Iliustracija iš Sam.lrv.lt

Vyresni nei 65 metų ir lėtinėmis ligomis sergantys asmenys jau gali užsiregistruoti dėl skiepo nuo COVID-19 ligos. Registracija labai paprasta – tereikia paskambinti į savo gydymo įstaigą arba į seniūniją. Užsirašyti į eilę siūlo ir seniūnai, ir seniūnaičiai, ir net bendruomenių pirmininkai. Tik ar visi gyventojai noriai registruojasi dėl skiepų?

Vilė LEŠČINSKIENĖ

Skiepų baubą nugali ne visi

Subačiaus seniūnijos seniūnė Laisva Čiuliepienė teigė, kad yra ir noriai sutinkančių, ir skeptiškai šia tema nusiteikusių seniūnijos gyventojų.

Plačiau skaitykite sausio 9 d. „Kupiškėnų mintyse“

Reklama
5 Komentarai

5 komentarai

 1. Aidas (84.15.188.116)

  2021-01-12 at 08:27

  Gal seniunas paskiepit galetu, prie ko cia sarasai,tikrai nesirasysiu pas jokius seniunus, ar bendruomenes tie sarasi neaisku kur nueis, kam tada tos poliklinikos.

 2. Kupiškėnas (84.15.183.59)

  2021-01-10 at 16:00

  Kiekvienas,senas ar jaunas,prisirašęs prie gydymo įstaigos,turi savo šeimos gydytoją,ir tik gydytojas gali spręst apie šalutines ligas ir galimybę bei eiliškumą skiepytis.O ką gali seniūnijos,nebent nuvežti sarašiuką į gyd.įstaigą.Ir dar.Prie kokios įstaigos ir gydytojo žmogus prisirąšęs,vargu ar seniunijų darbuotojos turi teisę rinkti informaciją.O įstaigų rajone,ačiū dievui,jau dvi.

 3. tik copy paste (83.179.48.139)

  2021-01-09 at 17:53

  Prezidentas:„Šis šlykštus cinizmas toliau tęstis nebegali. Bandymai pasinaudoti pažintimis, žinomumu, įtakingais pažįstamais ar giminėmis, siekiant vakciną gauti anksčiau už kitus, pakerta pačią teisingumo valstybėje idėją. Tai gėdingas sovietinio elgesio reliktas, kurį, paradoksalu, matome Sausio 13-osios 30-ųjų metinių išvakarėse.
  Jei kitaip nesusitvarkome, matau prasmę numatyti griežtą atsakomybę vakcinacijos tvarkos pažeidėjams. Tačiau tam pirmiausia reikalinga aiški, detali, interpretacijų nenumatanti Sveikatos apsaugos ministerijos parengta vakcinavimo tvarka.
  Pirmadienio rytą apie tai kalbėsiu su Ministre Pirmininke ir sveikatos apsaugos ministru, iš kurio tikiuosi sprendimų siūlymų, o ne apgailestavimų“, – rašė G. Nausėda.

 4. pasipiktinęs (83.179.48.139)

  2021-01-09 at 16:20

  Jei atvirai, tai daug klausimų kelia bandymas perimti norinčių pasiskiepyti registraciją į savo rankas. Yra Vyriausybė, yra jos nustatytas eiliškumas kas kada bus skiepijami, yra gydytojai ir pspc (poliklinika). Prie ko čia seniūnijos? Kur Vyriausybės, Nvsc ar kitos įgaliotos institucijos informacija apie norinčiųjų registruotis skiepui tvarką? NĖRA. Čia mero saviveikla. Seniūnijos nebent bendradarbiauti atvežti skiepytis kas pats nesugebės, galėtų, bet kol veikia karantinas nematau jokių galimybių tai daryti. Eilės ir registracija priklausys GYDYMO ĮSTAIGOMS, kai taip nuspręs Vyriausybė, gal bus speciali tvarka, bet ne merui, norinčiam paimti į savo rankas eilių sudarymą ir užsitikrinti paskiepytųjų dėkingumą. Panašu į Trumpo sindromą, o kaip šis baigė, matom.

 5. 00 (84.15.182.234)

  2021-01-09 at 11:10

  Normalus žmonės kuryje vaikšto po žeme, o neskraido padebesiais,neispindeje gyvenantys pagal žmonijos ir dievo įstatymus, o ne pagal įvairius iskripimus pas įskiepis vėl galės gyventi bendrauti dirbti ir uždirbti, susitikti vienas su kitu artimaisiais gyminimis, o tie kuryje ignoruoja skiepus turi būti atsakomiben įstatymo nustatyta tvarka jiems turėtų būt tam tikri ribojimai, kad ne užkrėstų kitų žmonių tad pirmin visi skiepitis ir pažaboti korona

Komentarai

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama
Reklama
Į viršų