Skelbimai
Pašnekesiai
Vėrinys

INDRA BALČIŪNIENĖ: „NEGALIU NEDIRBTI“

Kai Indra Balčiūnienė planuoja renginius, neskaičiuoja darbo valandų. „Kūrybinis procesas teikia man labai daug malonumo“, – sakė ji.
Nuotrauka iš asmeninio pašnekovės albumo

Kaip tapti savo srities profesionalu? Ne veltui sakoma – daryk kaip sau. Šia taisykle vadovaujasi ir švenčių, renginių organizatorė, Kupiškio technologijos ir verslo mokyklos vyresnioji profesijos mokytoja, „ŠvęskiTaip“ įkūrėja Indra Balčiūnienė.

Kūrybiškumo nestokojanti pašnekovė papasakojo, kodėl ėmėsi kurti nuosavą verslą, kas smukdo aptarnavimo kultūrą Lietuvoje ir ar įmanoma pasipuošti namus Kalėdoms iš jų nė neišėjus.

Vilė LEŠČINSKIENĖ

Ne vienerius metus dirbate pedagoginį darbą, esate mylima mokinių. Kas Jus paskatino rinktis mokytojos kelią?

Turbūt aplinka. Mane supo pedagogai. Seneliai – mano autoritetas. Turbūt jų dėka ir neįsivaizduoju savo gyvenimo be mokyklos. Tik tėtis sakydavo, kad turėčiau būti ne mokytoja, o verslininke. Matyt, kuo turiu būti, tuo dabar ir esu – ir mokytoja, ir verslininkė.

Kažkada norėjau tapti psichologe. Psichologijos žinių prireikia ir dabar – psichologiniai aspektai svarbūs vykdant organizacinius darbus.

Kaip atsirado „ŠvęskiTaip“? Ar tai buvo pirma Jūsų kaip verslininkės patirtis?

Ogi todėl, kad trūko savirealizacijos. Mokykla man davė daug, bet ne tiek, kiek norėčiau. Į „ŠvęskiTaip“ norėjau sukrauti viską, ką pati savo išgalėmis galiu padaryti, gal tik tokių gražių ir skanių tortų kaip mano desertų kepėjos neiškepčiau. Taip pat norėjau suburti universalią komandą. Tokią, kuri drąsiai stotų vietoj manęs, jei man kas nors nutiktų.

Tokią komandą ir turiu. Gal ne veltui sakoma, kad koks esi, tokie ir tave supa.

Plačiau skaitykite gruodžio 22 d. „Kupiškėnų mintyse“

Reklama
3 Komentarai

3 komentarai

 1. Skanutis (90.131.43.170)

  2020-12-24 at 01:09

  Oi kokia gerulė jaunesne ja prisimenu lelka buvo ir liko tokia

 2. (78.63.160.76)

  2020-12-23 at 18:28

  na iš ties , tu …. oi atsiprašau Jūs sužavite , priviliojate , stebinante ar dar reikia kokio komplimento . miela , malonu , kartais buvo gerą išgert puodelį kavos , ir manau dar išgersime

 3. ? (78.63.173.20)

  2020-12-22 at 16:47

  ?????

Komentarai

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama
Reklama
Į viršų