Skelbimai
Pašnekesiai
Aktualijos

VYRIAUSYBĖ PRATĘSĖ KARANTINĄ IKI GRUODŽIO 17 DIENOS

Vyriausybė trečiadienį nutarė pratęsti karantiną iki gruodžio 17 dienos.

„Nors matome tam tikrą atvejų skaičiaus augimo sulėtėjimą, bet turime sudėtingą situaciją, tad siūlome karantino režimą pratęsti“, – Vyriausybės posėdyje sakė laikinasis sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga.

Vyriausybė taip pat pritarė siūlymui lankyti muziejus ir galerijas ne didesnėmis nei 2 asmenų grupėmis (išskyrus šeimos narius), užtikrinant 10 kv. m muziejaus ar galerijos lankomą plotą vienam lankytojui, laikantis ne mažesnio kaip 2 metrų atstumo tarp asmenų ar asmenų grupių, bei leisti ekskursijas iki 2 asmenų, tačiau įsigaliojimą atidėjo gruodžiui.

„Šis siūlymas galėtų įsigalioti gruodžio 10 dieną. Vyriausybė dar turėtų galimybę apsispręsti ir priimti kitokį sprendimą, jei situacija negerėtų“, – sakė A. Veryga.

Nutarimo projekte teigiama, kad prieš įvedant šalyje karantiną buvo stebėta savaitinio COVID–19 ligos atvejų dvigubėjimo tendencija (per savaitę nuo spalio 23 dienos iki 29 dienos užregistruoti 4706 atvejai, nuo spalio 30 dienos iki lapkričio 5 dienos užregistruoti 6926 atvejai, nuo lapkričio 6 dienos iki 12 dienos – 11 112 atvejų), o paskutinę savaitę atvejų skaičius stabilizavosi.

ELTA

Reklama
1 komentaras

1 komentaras

  1. Sirgom ir sirgsim (89.163.143.8)

    2020-11-26 at 11:48

    Vyriausybė tęsia karantiną o daugumai tautiečių nusispjauti. Užėję į prekybos centrus gal tik kas dešimtas rankas dezinfekuojasi,kiti vaikšto iš po kaukių straublius iškišę,o jaunimui aplamai „ne lygis“ prie dezinfektoriaus rankas prikišti.

Komentarai

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama
Reklama
Į viršų