Skelbimai
Pašnekesiai
Aktualijos

SEIMO RINKIMAI – ŠALTAS DUŠAS VALDANTIESIEMS IR GALIMYBĖ NAUJOKAMS

Dainiaus Labučio (ELTA) nuotrauka

Pirmame Seimo rinkimų ture šiemet sėkmė lydėjo opozicinę Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) partiją. Valdančioji Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga liko antroje vietoje.

Į Seimą taip pat pateko Darbo partija, Lietuvos socialdemokratų partija, Laisvės partija ir Liberalų sąjūdis. Galutiniai rinkimų rezultatai paaiškės po antro rinkimų turo spalio 25 dieną.

Vienmandatininkų daugiausia po pirmo Seimo rinkimų turo irgi turi TS-LKD, gerokai lenkiantys artimiausius konkurentus valstiečius.

Sėlos rytinėje rinkimų apygardoje toliau dėl kelialapio į Seimą kovos socialdemokratų atstovas Vidmantas Kanopa ir pats išsikėlęs, bet remiamas konservatorių, Raimundas Martinėlis, o Sėlos vakarinėje apygardoje – pats išsikėlęs Valdemaras Valkiūnas ir konservatorius Matas Maldeikis.

Banguolė ALEKNIENĖ-ANDRIJAUSKĖ ,
Jurga BANIONIENĖ

Be incidentų

Sėlos rytinėje apygardoje yra 50 rinkimų apylinkių. Pagal gautus iš apylinkių duomenis, į rinkėjų sąrašą įrašyti 31 902 rinkėjai, rinkimuose dalyvavo – 15 059 (47,20 proc.), negaliojančių biuletenių – 865 (5,74 proc.), galiojančių biuletenių – 14 194 (94,26 proc.).

Šios rinkimų apygardos pirmininkas Rolandas Aukštikalnis, pakalbintas spalio 12 dienos ryte, sakė, kad paskutiniai rinkimų protokolai sutikrinti apie 7 valandą ir rinkimų apygardoje dirbantys žmonės pagaliau galėjo išeiti pailsėti.

Plačiau skaitykite spalio 13 d. „Kupiškėnų mintyse“

Reklama
1 komentaras

1 komentaras

  1. Linas (195.182.83.202)

    2020-10-15 at 17:06

    Uz Vidmanta Kanopa

Komentarai

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite:

Reklama
Reklama
Į viršų