Skelbimai
Pašnekesiai
Aktualijos

PATVINO TAIKOS GATVĖ KUPIŠKYJE? (VIDEO)

Rugsėjo 17 dieną gyventojus išgąsdino vandeniu užlieta Kupiškio Taikos gatvė. Kol gatvė plaukte plaukė, buvo matyti, kad čia dirba UAB „Kupiškio vandenys“ darbininkai. Peršasi vienintelis klausimas – kodėl kilo toks potvynis?

Vilė LEŠČINSKIENĖ

UAB „Kupiškio vandenys“ vyriausiasis inžinierius Saulius Simanavičius tvirtino, kad Taikos ir gretimų gatvių gyventojams grėsmės būti užlietiems tikra nėra. Neįvyko čia jokia nelaimė. Tiesiog plaunamas vamzdynas.

Vamzdyno plovimas, pasak S. Simanavičiaus, įprastai reikalingas po remonto darbų. Vykdant remonto darbus, užsistovėjęs vanduo vamzdžiuose būna nešvarus, su rūdimis. Toks gerti ir praustis nebetinkamas vanduo paprasčiausiai išleidžiamas tiesiai į gatvę – per tam tikrą laiką, kaip po smarkaus lietaus, vanduo suteka pro lietaus groteles į kanalizaciją.

S. Simanavičius teigė, kad būtų daug blogiau, jei nešvarus vanduo patektų į gyventojų puodus, arbatinuką ar vonią, ir baigdamas pokalbį ramino gyventojus, kad dėl vamzdžių plovimo procedūros šalto vandens kaina tikrai nepadidės.

Skaitytojos nuotrauka ir filmuota medžiaga

 

Reklama
2 Komentarai

2 komentarai

  1. Potvynis???? (188.69.197.47)

    2020-09-18 at 17:25

    Nematet potvyniu????upes isdziuve…dziaugtis reikia

  2. KM (188.69.192.181)

    2020-09-17 at 17:19

    Neberašykit jei nebeturit ką rašyt. Medžius pjauna sensacija, vandenį išleido tragedija,avarija atsitiko tris dienas pletkus laido. Baikit. Ne laikraštis ,o pletkų kratinys.

Komentarai

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama
Reklama
Į viršų