Skelbimai
Pašnekesiai
Aktualijos

KUPIŠKIO RAJONAS – RIZIKINGIAUSIŲ SAVIVALDYBIŲ PENKETUKE

Vienuolikoje šalies savivaldybių, tarp kurių buvo ir Kupiškio rajono savivaldybė, praėjusią savaitę (rugpjūčio 10–16 dienomis imtinai) buvo intensyviau atliekami tyrimai dėl koronaviruso infekcijos. Šiose savivaldybėse fiksuotas didesnis sergamumas COVID-19 liga (koronaviruso infekcija) negu kitose Lietuvos savivaldybėse.

Kupiškio rajonas po šio testavimo lieka tarp didelės rizikos užsikrėsti šia infekcija vietovių.

Banguolė ALEKNIENĖ-ANDRIJAUSKĖ

Du nauji susirgimai

Vakarykščiais duomenimis, Kupiškio rajono savivaldybėje iš viso yra patvirtinti 5 užsikrėtimo koronavirusu atvejai. Paskutiniai du atvejai patvirtinti praėjusios savaitės pabaigoje.

Nacionalinio visuomenės sveikatos centro (NVSC) atstovė Justina Petravičienė pakomentavo, kad ketvirtas infekcijos atvejis patvirtintas kupiškėnui, kuris užsikrėtė nuo šeimos nario, kuriam anksčiau buvo patvirtintas COVID-19. Jie kartu buvo saviizoliacijoje.

Penktas koronavirusinės infekcijos atvejis nustatytas kupiškėnui, kuris neseniai grįžo iš Islandijos. Šis žmogus teigė, kad po kelionės bendravo ir su žmonėmis, kurie buvo atvykę į Lietuvą pasisvečiuoti iš Vokietijos. Tiksliai pasakyti, ar tas žmogus užsikrėtė Islandijoje, ar bendraudamas su minėtais užsieniečiais, negalima. Visgi šis atvejis traktuojamas kaip įvežtinis.

Plačiau skaitykite rugpjūčio 18 d. „Kupiškėnų mintyse“

Reklama
1 komentaras

1 komentaras

  1. Kaukes (188.69.223.133)

    2020-08-19 at 12:01

    Pavasari nebuvo ne vieno atvejo.kupiskis uzsidare pirmas.dabar 6 atvejai…toliau renginiai.ir nebutina kaukiu.keista

Komentarai

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite:

Reklama
Reklama
Į viršų