Skelbimai
Pašnekesiai
Vėrinys

PAMARYJE – NUOTAIKINGA IR SPORTIŠKA POPIETĖ

Liepos 19 d. Palėvenėlės kaimo bendruomenė surengė sporto fiestą. Į azartiškas komandines estafetes įsitraukė net apie šventę nieko negirdėję atsitiktiniai poilsiautojai.

Vilė LEŠČINSKIENĖ

Gal taps tradicija

Pamary toks sporto renginys organizuojamas antrus metus. Kodėl fiesta, o ne varžybos?

Viena iš pagrindinių šventės organizatorių, aktyvi bendruomenės narė Raminta Ribokaitė tikino, kad renginys pavadintas fiesta dėl to, kad svarbiausia yra dalyvauti, o ne laimėti. Užduotys parinktos taip, kad būtų įveikiamos bet kokio amžiaus dalyviams. Taip pat vienas iš šio renginio uždavinių yra skatinti bendruomeniškumą – fizinio aktyvumo idėja suvienyti skirtingų kartų atstovus.

„Sporto elementais, estafečių užduotimis ir visais kitais dalykais rūpinomės mes visi. Bendruomenės narė Rasa Zeniauskienė turi puikius gebėjimus vesti renginius, tad labai smagu, kad antrus metus iš eilės ji ėmėsi šios iniciatyvos.

Šiemet šventę surengti buvo žymiai paprasčiau. Jau turėjome patirties. Žinojome, kurios užduotys visiems patiko, ką galėtume koreguoti. Sporto šventė turi didelį pasisekimą. Tad tikimės, kad ji taps tradicine“, – sakė R. Ribokaitė.

Anot šios bendruomenės tarybos narės, labai džiugu, kad šventės žiūrovais tapo ar į estafečių rungtis įsitraukė ir prie marių poilsiauti atvykę visai nepažįstami žmonės. Nė vieno neišgąsdino tai, kad renginys yra viešas, kad jo metu bus filmuojama ir fotografuojama.

Po draugiškų rungtynių – į vandenį

Šiemet žaidėjai buvo suskirstyti į dvi – „Smurfų“ ir „Ugnies“ – komandas. Šventės dalyvių laukė linksmos komandinės estafetės sausumoje ir vandenyje. Daugiausia azarto kėlė užduotis pavadinimu „Skenduolio gelbėjimas“. Komandoms teko rungtis, kuri iš jų greičiau spės parplukdyti ir į krantą nunešti gelbėjimo liemene apsirengusį, į marių vidurį nuplaukusį komandos narį.

Marių pakrantėje vyko kelios estafetės su persirengimais, komandos gaudė vandens balionus, bėgdami su svarmenimis virto kūlio, ar net penkiese šliuožė vienomis slidėmis.

Susumavus rezultatus, nuspręsta, kad pirmą vietą laimėjo „Ugnies“, o antrą – „Smurfų“ komanda. Abiejų komandų dalyviams įteikti vasariški ir gaivūs prizai – didžiuliai arbūzai. Karštą vasaros popietę nuo sporto rungčių įkaitę žmonės suskubo nusifotografuoti ant liepto ir nieko nelaukę tuoj pat šoko atsivėsinti į marias.

Aktyviai laiką praleidę žaidėjai neliko alkani. Po maudynių jų laukė katile ant laužo gamintas plovas, kurį ruošė renginio vedėjos vyras Kęstutis Zeniauskas.

Autorės nuotraukos

Reklama
1 komentaras

1 komentaras

  1. Antanas (78.60.40.252)

    2020-08-01 at 17:08

    Džiugu girdėti apie šaunius dalykus.

Komentarai

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama
Reklama
Į viršų