2024/03/28

RITININKŲ VARŽYBOS PRASIDĖJO

Liepos 11 d. Vilkaviškyje, nors ir pavėluotai dėl karantino, surengtas respublikos lietuviško ritinio čempionatas.

Pirmame ture Kupiškio ritinio sporto klubas „Aukštaičiai“ po įtemptos kovos 7:6 nugalėjo Kauno lietuviško ritinio sporto klubo „Aisčiai“ komandą, antrame 5:5 sužaidė su daugkartiniais čempionato nugalėtojais Vilkaviškio miesto ritinio sporto klubu „Žiedas“ ir, surinkę 6 taškus, užėmė pirmą turnyrinės lentelės vietą.

Dvi daugiausia taškų surinkusios komandos kovojo dėl kauniečių įsteigtos V. Steponaičio taurės. Taurės varžybose su kupiškėnais vėl žaidė Vilkaviškio „Žiedo“ komanda. Šias varžybas visgi 6:2 laimėjo patirties daugiau turintys vilkaviškiečiai ir tapo taurės šeimininkais.

Antras čempionato turas ir Suvalkijos taurės varžybos vyks Vilkaviškyje liepos 25 d., o rugpjūčio 8 d. čempionato dalyvės atvažiuos į Kupiškį, kur vyks respublikos čempionato trečias turas ir Aukštaitijos taurės varžybos.