Skelbimai
Pašnekesiai
Aktualijos

RAJONO ŠVIETIMO REIKALAI REITINGŲ SŪPUOKLĖSE

Šiemet Kupiškio Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija pateko į šimto geriausių šalies gimnazijų, kurios nesirenka mokinių, būrį ir yra 65 vietoje.
Jurgitos Žiukaitės nuotrauka

Žurnalas „Reitingai“ paskelbė 2020 metų šalies gimnazijų, progimnazijų, pagrindinių mokyklų, universitetų, kolegijų ir profesinių mokyklų reitingus.

Jų pasiekimai vertinti pagal 2019 metų veiklos rezultatus. Kaip atrodo Kupiškio rajono mokyklos, kokia vieta pagal mokinių mokymosi rezultatus teko reitinge rajono Savivaldybei?

Banguolė ALEKNIENĖ-ANDRIJAUSKĖ

Gimnazijos – kas kilo, kas leidosi

Gimnazijos vertintos kaip ir ankstesniais metais pagal valstybinių egzaminų balų vidurkius, pagal šimtukininkų skaičių, pagal tai, kiek abiturientų įstojo į Lietuvos aukštųjų mokyklų valstybės finansuojamas vietas, arba vadinamąsias tikslines studijų vietas, kiek išvyko studijuoti į užsienio universitetus. Vertintas ir mokinių nubyrėjimas. Pirmą kartą šiemet pateikti duomenys, kiek valstybė skiria lėšų mokinių ugdymui kiekvienoje gimnazijoje.

Reitinguotos iš viso 356 gimnazijos, kurios nesirenka mokinių. Šiemet į geriausių šių Lietuvos gimnazijų šimtuką sugrįžo Kupiškio Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija, surinkusi 45,75 taškus. Jai skirta 65 vieta. Pernai ši gimnazija buvo 113 vietoje.

Plačiau skaitykite gegužės 16 d. „Kupiškėnų mintyse“

Reklama
1 komentaras

1 komentaras

  1. Reitingas (78.63.173.20)

    2020-05-16 at 14:13

    Dar tikime reitingais???nuvaziuokite i Suomija..
    Nesupras kokiame amziuje gyvenate

Komentarai

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama
Reklama
Į viršų