Skelbimai
Pašnekesiai
Aktualijos

KARANTINO LAIKOTARPIU – NAUJI BŪDAI PRALOBTI

Apgavikai, pasinaudodami koronaviruso pandemija, rado būdą pasipelnyti – didelėmis kainomis siūlo įsigyti apsauginių priemonių ir netgi „stebuklingų“ vaistų nuo COVID-19. Specialistai perspėja nesusivilioti tokiomis prekėmis ir nesusigundyti pirkti greitųjų koronavirusą nustatančių testų – geriausiu atveju jums bus įbruktas nėštumo testas. Blogiausiu – liksite be prekės ir be pinigų.
SAM nuotrauka

Paskelbus koronaviruso pandemiją sukčiai, pasinaudodami susiklosčiusia situacija, didelėmis kainomis siūlo įsigyti abejotinos kokybės vienkartinių veido kaukių, respiratorių, dezinfekcinio skysčio. Be to, vis dažniau internete matomi skelbimai, kai siūloma nusipirkti nelegalių koronavirusą nustatančių greitųjų testų ir netgi vaistų nuo COVID-19 (kurie dar neišrasti).

Nesusivilioti tokiomis apgavystėmis prašo net Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis.
Deja, vis tiek atsiranda naivuolių, papuolančių į aferistų pinkles. Kaip į jas nepakliūti, pataria medicinos, policijos ir vartotojų teisių atstovai.

Vilė LEŠČINSKIENĖ

Pokalbis su spekuliantu

Su vienu sukčiautoju, prekiaujančiu greitaisiais COVID-19 testais, pavyko susisiekti ir „Kupiškėnų minčių“ žurnalistams. Internetiniame skelbime buvo siūloma įsigyti neva labai tikslių testų. Teigiama, kad šis testas žmonėms padės išsiaiškinti, ar organizmas sėkmingai įveikė virusą ir ar žmogus yra juo užsikrėtęs. Testo tikslumas neva yra net 93 procentai. Prekė sertifikuota, o esant poreikiui, išrašoma ir sąskaita faktūra. Kaina – 50 eurų.

Paskambinus skelbime nurodytu telefonu, mandagus vyriškas balsas iš karto pradėjo įtikinėti, sakė, kad testas yra labai veiksmingas. Kaina tokia aukšta dėl to, kad testas yra labai tikslus. Kol kas tokio tikslumo testų galima įsigyti tik čia ir geresnio varianto kaip šis tikrai nerasime. Pasak jo, testai skirti medikams profesionalams, tačiau galima jį atlikti ir namų sąlygomis. Kaip jį naudoti, pažadėjo atsiųsti instrukciją – filmuotą medžiagą. Pardavėjas pasidžiaugė, kad žmonės testus labai perka ir giria. Per vieną dieną nupirkta beveik šimtas testų. Dabar jų likę nedaug, norint daugiau, reikėtų užsakyti.

Plačiau skaitykite balandžio 11 d. „Kupiškėnų mintyse“

Reklama
1 komentaras

1 komentaras

 1. Nu jo... (78.58.211.63)

  2020-04-11 at 19:03

  Jeigu ka, tai kaukes parduodamos uz savikaina Bistrampolyje. Bent taip penktadienio Lietuvos ryto TV Reporterio laidoje sake. Net 50000 vienetu.
  Na nesu as naivus piletis…ir niekas neuzdraus man galvoti kitaip. Juk verslas ten irgi:)
  Bet jeigu jau taip „pasireklamavo“, tai gal ir tiesa. Pabandykite
  Ir parasykite. Kad zinotume.

Komentarai

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite:

Reklama
Reklama
Į viršų