Skelbimai
Pašnekesiai
Aktualijos

KAKTOMUŠA SUSIDŪRĖ AUTOMOBILIAI (PAPILDYTA)

Šiandien 16.35 val. Bendrajame pagalbos centre skubiosios pagalbos tarnybų telefono numeriu 112 gautas pranešimas apie tai, kad Kupiškio rajone, Noriūnų seniūnijoje, kelyje Kupiškis–Panevėžys, ties Karaliūnų kaimu kaktomuša susidūrė du lengvieji automobiliai. Yra prispaustų, nukentėjusių žmonių.

Į įvykio vietą išsiųstos Kupiškio priešgaisrinės gelbėjimo pajėgos, informacija apie įvykį perduota Panevėžio apskrities greitosios medicinos pagalbos stočiai bei Panevėžio apskrities vyriausiajam policijos komisariatui.

Susidūrė „Opel Vectra“ ir „BMW 320“. Pirminiais duomenimis, „Opel“ ekipažas, vairuotojas ir keleivis, galimai neblaivūs.

Iš BMW automobilio hidraulinės įrangos pagalba ugniagesiai-gelbėtojai išlaisvino vyrą ir moterį.  Jie sąmoningi, perduoti greitosios medicinos pagalbos medikams ir išvežti į ligoninę. Kitame automobilyje prispaustų žmonių nebuvo.

PAPILDYTA

Kupiškio r. Karaliūnų k. ribose kelyje Daugpilis- Rokiškis-Panevėžys 72,993 km automobilis „BMW 320“, kuri vairavo vyras, gim. 1997 m., gyv. Rokiškio r. Juodupės mstl., vengdamas susidūrimo su priešais atvažiuojančiu automobiliu „Opel Vectra“, kurį vairavo neblaivus (2,24 prom. girtumas) vyras, gim. 1993 m., gyv. Kaune, kuris važiavo priešpriešine eismo juosta, staigiai pradėjo stabdyti ir keisdamas važiavimo kryptį, norėdamas išvengti susidūrimo, išvažiavo į priešpriešinę eismo juostą. Tuo tarpu „Opel Vectra“  grįžo į savo važiuojamosios kelio dalies juostą ir trenkėsi į „BMW 320“ priekinę automobilio dalį.

VšĮ Panevėžio Respublikinėje ligoninėje  „BMW 320“ vairuotojui nustatytas dešinės plaštakos riešakaulio lūžimas, keleiviui, gim. 2001 m., nustatyti daugybiniai lūžiai, keleivei, gim. 2002 m., židininė smegenų kontūzija.

Įtariamasis sulaikytas.

 

„Kupiškėnų minčių“ inf.

Asociatyvi nuotrauka iš redakcijos archyvo

Reklama
2 Komentarai

2 komentarai

 1. tinginiai (85.206.219.59)

  2019-12-07 at 23:34

  Televizija sugeba atvažiuoti į eismo įvykį, o kupiškio žurnalistai ne. Tai nors nuotraukų tegul redaktorė paprašo policijos. 🙂

  • Taip, suprantama (78.57.189.140)

   2019-12-08 at 18:19

   Ko čia norėti iš kaimo žurnalistų. Apie spalio vidurį ties Noriūnais buvo avarija, o mūsų spaudoj nei slūcho, nei dūcho…

Komentarai

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite:

Reklama
Reklama
Į viršų