Skelbimai
Pašnekesiai
Aktualijos

NORIŪNUOSE NUSKENDO MOTERIS

Trečiadienio popietę buvo gautas pranešimas, kad Noriūnuose tvenkinyje, apie 4–5 m nuo kranto, plūduriuoja žmogaus kūnas. Atvykę ugniagesiai-gelbėtojai į krantą ištraukė nuskendusios apie 60 metų moters kūną. Jis buvo jau sustingęs, be išorinių smurto požymių.

Noriūnietės mirties priežasčiai nustatyti pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Šiemet rajone tai antrasis nuskendęs žmogus. Birželio 14 d. vakare Kupiškio sen., Laukminiškių k., savo sodybos kieme, maudydamasis tvenkinyje, nuskendo vyras, gimęs 1975 m.

Nors ugniagesiai-gelbėtojai nuolat perspėja, kad per karščius visada padaugėja skęstančių žmonių, bet įsivyravę karšti orai traukte traukia gyventojus prie ežerų, tvenkinių ir upių.

Deja, skaudžių nelaimių vandenyje išvengti nepavyksta. Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento duomenimis, praėjusią savaitę iš vandens telkinių, upių ir ežerų ugniagesiai ištraukė 19 skenduolių, o nuo metų pradžios šalyje nuskendo 52 žmonės.

 „Kupiškėnų minčių“ inf.

Asociatyvi nuotrauka iš redakcijos archyvo

Reklama
1 komentaras

1 komentaras

  1. Kodėl skęsta? (213.164.96.241)

    2019-07-11 at 12:43

    Kodėl žmonės masiškai skęsta? Gyvybiškai svarbi informacija Lietuvos žmonėms, medikams, gelbėtojams.
    1.Kai maudantis, į bronchus papuola mažas LAŠELIS VANDENS (užspringsta),automatiškai blokuojamas plaučių oro įkvėpimo centras, esantis galvos smegenyse; 2. Žmogus negali įkvėpti oro, po 3-4 minučių uždusta. MIRTIS; 3.Kaip atblokuoti plaučių oro įkvėpimo centrą? Būtina pasistengti TRUMPAM apvirsti žemyn galva, kojos aukštai, galva apačioj. Tą veiksmą būtina padaryti iki 10 sekundžių. Plaučių oro įkvėpimo centras automatiškai įsijungs, galėsit, grįžę į normalią padėtį, įkvėpti oro.
    Pagarbiai Arvydas Damijonaitis, medicinos inžinierius.

Komentarai

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite:

Reklama
Reklama
Į viršų