Skelbimai
Pašnekesiai
Aktualijos

KAIP PASIEKTI GYDYTOJĄ KONSULTANTĄ

Kai sušlubuoja sveikata, visi norime arčiau savo gyvenamosios vietos gauti ilgai nelaukę kvalifikuotą pagalbą. Tai ypač svarbu mažuose rajonų centruose ir kaimo vietovėse gyvenantiems žmonėms. Deja, vietos gydymo įstaigose stinga gydytojų, siaurėja specializuota pagalba. Šias spragas bandoma užkamšyti kviečiant konsultuoti specialistus iš kitur. Atrodo, kad tai visai nebloga išeitis, bet pasitaiko visaip.

Banguolė ALEKNIENĖ-ANDRIJAUSKĖ

Kryžiaus keliai

Kupiškėnė Janina (vardas ir pavardė redakcijai žinoma – aut. past.) bėdojo, kad nuo praėjusių metų spalio ir lapkričio bando prisiregistruoti Kupiškio ligoninės Konsultacinėje poliklinikoje pas atvažiuojantį iš Biržų gydytoją ginekologą.

„Ateinu pas tą pačią registratūros darbuotoją ir klausiu, ar yra talonėlis. Visada jo nebūna. Keletą kartų į Konsultacinės poliklinikos registratūrą skambinau ir telefonu nuo pat ryto, kai tik ši registratūra pradeda dirbti. Ryte 7 val. prisiskambinti būna tikras stebuklas, bet man yra pavykę susisiekti pora minučių po septintos. Deja, kas iš to. Talonėlio vis tiek negavau.

Po kurio laiko pasijutau labai negerai ir nuėjau į Konsultacinę polikliniką pasitarti dėl talono pas tą gydytoją kovą. Man buvo pasakyta skambinti iš ryto. Papasakojau apie situaciją, kad jau tiek laiko bandau prisiregistruoti ir nepavyksta. Paprašiau, ar negalėtų registratorė, kaip tokią atkakliai, bet nesėkmingai bandančią prisiregistruoti pacientę, pasižymėti ir užregistruoti iš ryto savo ruožtu. Man buvo atsakyta, kad iš principo neregistruos, nes kas būtų, jei visiems taip imtų daryti. Bet viena, kai žmogus tik kokį kartelį tuo reikalu kreipiasi, ir kita – kai sistemingai bandau prisiregistruoti nurodytu laiku ir negaunu talono, nors jų, žinau, yra septyni. Tad kas galėtų paneigti prielaidą, kad šie talonai palaikomi saviems klientams. Nemanau, kad prisiskambinus dvi minutės po septynių, gali nebelikti nė vieno iš septynių talonų. Be to, smalsu, ar tikrai pas tą gydytoją tokios milžiniškos eilės. Norėtųsi savame mieste pirmiausia pasitikrinti, pasikonsultuoti su specialistu, užuot važiavus kitur. Negi reikia būti vos ne prie mirties slenksčio, kad gautum tą stebuklingą taloną pas ginekologą?“ – emocingai klausė moteris.

Plačiau skaitykite „Kupiškėnų mintyse“

Reklama
10 Komentarai

10 komentarai

 1. Kupiškiškėnas (90.131.32.208)

  2020-04-14 at 11:53

  Kiek memiu tai ira (meru) vadovauja tiek visi ir žiūriu kaip partiniai daktarai liktų šventoj vietoj nori užlenk ir poliklinika ir ligonine. Tas blogai kad du valdovai ira. savybleda ir šveikatos apsaugos ministerija. Ps panvežiokai Kupiškio invalidų nelaukia drebia į akis kokio B jūs čia važioujat

 2. Aidas (141.0.12.99)

  2019-03-14 at 10:34

  Kai namuose sedi niekur neini, visi daktarai geriar pries rinkimus ar po ju.

 3. Nijole (84.15.189.24)

  2019-03-12 at 11:10

  Kazin ar sitaip viskas juoda kaip cia piesiat.Gal akinius stipresnius uzsidekit ir kitaip rodys. Mazas tas musu Kupiskis, bet gyventi ir gerai ir patogu. Jeigu pats geras zmogus tai ir kiti geri. Man visos daktares ir daktarai tinka ir pries rinkimus, ir po rinkimu.

  • Balbiesas (90.131.32.208)

   2020-04-14 at 12:09

   Nijole jum gerai, o kitiem ne nes dėl smulkios ligeles negali pas daktarą pakliūti

 4. Kupiškis (72.35.247.42)

  2019-03-10 at 10:20

  O kodėl nepriima??? Spėju, kad meras pasakytų: na va gydytojai pas mus nenori dirbti, nėra kam ligonių gydyti, senieji gydytojai kaip sakė debatų metu licencijų neprasitęs (įtariu gydytojams galėjo kažkas paliept, bet gal ir klystu) – LIGONINĘ TURIM UŽDARYTI. APGAILESTAUJU, BET KITO SPRENDIMO DEJA NĖRA. O gydytoja Ramanauskienė labai šauni, tik nepamirškit kieno vežime sėdi, to ir giesmę giedi. Mano nuomone, viskas vadovauja meras

 5. pacienas (85.206.211.247)

  2019-03-10 at 09:03

  Žinot geda Kupiškiui, kad turime tokias vadoves kaip Ramanauskiene ir Kulbokiene. joms niekada negana, išgena ir turimus gydytojus iš rajono,išvažiuja i Rokiški , o p. Ramanauskiene nepriima jaunu , jos vietą užims, per triukšmą surinko parašus iš darbuotoju ,kad ji labai reikalinga, o darbuotojai kitokios nuomones , ir pakiško merui,o ką tas darys? Dovile koncervatore, kaip pajudinsi, dar sedes kedes isikabinus metus, kitus , nepakeičiama, žodžiu gal ir gerai kad ne koncervatoriai valdytu rajoną, bet kiti iškils pagal partini lygi, baisu kai vadovai taip neatsakingai elgiasi.

 6. kaip iš mėnulio nukritusi.... (90.131.46.1)

  2019-03-10 at 00:47

  Man labai patiko ponios Ramanauskienės atsakymas pacientei, kad REGISTRUOTIS REIKIA INTERNETU !!!!! O kiek rajono gyventojų, ypač vyresnio amžiaus, neturi namie kompiuterio ir nesinaudoja „svieto mandrystėmis”-ponia ligoninės vedėja nesiteikė pagalvoti…

 7. a (85.206.219.216)

  2019-03-09 at 21:20

  Girdėjau kad ponia direktorė jauniems specialistams atsako, nėra laisvu vietų. Žmonės, jus mulkina sakydama, kad nieks neina jaunų dirbti. Tiesiog nepriima. O seselės susireiksmina.

 8. Taigi... (51.68.205.22)

  2019-03-09 at 21:18

  Nei dabartinis nei ankstesni merai ginekologinėmis ligomis neserga, o be to jie save laiko ir psichiškai stabilios būsenos, tai jiems vaisiai dzin kaip ir kur gydysis kiti rajono gyventojai. Patys „geriausi“ vadovai ar valdovai yra tie, kurie gražiai, tolygiai suguldo savo tautą kapinėse.

 9. Kestas (85.206.223.194)

  2019-03-09 at 12:44

  Žinau net porą atvejų, kai gydytojai norėjo įsidarbint Kupiškio ligoninėj (pvz. psichiatras), bet jiems buvo pasakyta “ne”. Su dabar teikiamomis paslaugomis ir “prieinamumu” pas specialistus bei jų kompetencija, ligoninės išlaikymas labai abejotinas. Arba reik viską keist iš esmės, arba ligoninę uždaryt. Didelis klausimas, kas racionaliau. Gal net uždarymas.

Komentarai

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama
Reklama
Į viršų