Skelbimai
Pašnekesiai
Aktualijos

GERĄ ŽINIĄ ADOMYNEI ATNEŠĖ TRYS KARALIAI

Į Adomynę atkeliavo mažosios Lietuvos kultūros sostinės regalijos.
Autorės nuotrauka

Šiemet turime mažąją kultūros sostinę.

Ada DVARIONAITĖ

Per snieguotus laukus į Adomynę atėjo šventė. Šeštadienio vidurdienį adomyniečiai ir tolimesni svečiai suko link senojo dvaro, kur tądien duotas startas mažosios 2019 m. Lietuvos kultūros sostinės renginiams.

Toks titulas į Kupiškio rajoną atkeliavo pirmą kartą (apie tai anksčiau skelbta ne kartą), bet šįkart žinia paskelbta karališkai, net Trijų karalių. Atnešę krikščioniško pasaulio žmonėms aukso, miros ir smilkalų, į Adomynę jie atvyko lauktuvių prisipylę į kišenes grūdų, žirnių ir pažėrė šias gamtos dovanas plačiai kaip sėjėjai daug žadantį būsimą derlių. Ir kaip simbolį, kad adomyniečių bendruomenės visi sumanymai, visos idėjos prigytų, užaugtų, žmonėms visokeriopą naudą duotų. Nes jau ir iki šiol nemažai davė – mažosios kultūros sostinės titulas tai įrodo. Adomynė šiemet atstovaus ne tik Kupiškio kraštui, bet visai Panevėžio apskričiai.

Skaitykite antradienio, sausio 8 d., „Kupiškėnų mintyse“

Reklama
1 komentaras

1 komentaras

  1. Algirdas (78.63.173.20)

    2019-01-12 at 00:00

    Adomynės bendruomenę reikia sveikinti – puiku,tikrai veikianti bendruomenė ir todėl įvertinta …Gerai būtų išnaudoti šią progą ir viso rajono bendruomenių stiprinimui,Kupiškio krašto žinomumui didinti – tegu tai būna geras pavyzdys,kvieskime draugus,bičiulius ,pažįstamus lankytis Adomynėj -tebūnie sėkmingi šie metai mums visiems…

Komentarai

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite:

Reklama
Reklama
Į viršų