Skelbimai
Pašnekesiai
Aktualijos

ADMINISTRACIJOS DIREKTORIUS PRALAIMĖJO PIRMINIUS RINKIMUS

Praėjusį savaitgalį, lapkričio 3–4 dienomis, surengti Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) pirminiai partijos kandidatų į šalies prezidentus ir Panevėžio merus rinkimai.

Panevėžiečiai konservatoriai rungtis dėl prezidento posto 2019 metais vyksiančiuose rinkimuose patikėjo ekonomistei Ingridai Šimonytei, o ne diplomatui Vygaudui Ušackui.
Dėl kandidatavimo dalyvauti tiesioginiuose Panevėžio miesto mero rinkimuose, kurie taip pat vyks 2019 metų pavasarį, rungėsi du šios partijos kandidatai – Kupiškio rajono savivaldybės administracijos direktorius Marius Mališauskas ir panevėžietė verslininkė Indiana Grigienė. Pastaroji nedidele persvara laimėjo šiuos rinkimus.
Po šių įvykių pakalbinome M. Mališauską.

Banguolė ALEKNIENĖ-ANDRIJAUSKĖ

Kas, Jūsų manymu, lėmė tokį bendrapartiečių sprendimą ir ko Jums pristigo iki pergalės?

Indiana turi dešimties metų partinį stažą, o aš šios partijos gretose esu tik maždaug pusantrų metų. Tai ir lėmė. Dar per mažai mane žmonės pažįsta. Šiaip, manau, kad abu buvome lygiaverčiai kandidatai. Į savivaldos rinkimus eisime kaip viena komanda.

Ir Panevėžyje, ir Kupiškyje išankstiniuose rinkimuose į prezidento postą kaip TS-LKD kandidatė laimėjo I. Šimonytė, nurungusi diplomatą V. Ušacką. Už katrą balsavote Jūs ir kodėl?

Man I. Šimonytė pasirodė daug tinkamesnė ir patikimesnė. V. Ušackas per rinkimų kampaniją ne visada elgėsi adekvačiai. Jo rinkimų štabas net buvo ketinęs rengti naktinius budėjimus prie balsadėžių. Rodytas nepasitikėjimas partiečiais. Manau, kad šie pirminiai rinkimai dėl kandidato į prezidento postą vyko demokratiškai. Galėjo balsuoti ir nepartiniai. V. Ušackas irgi keliuose rajonuose laimėjo.

Plačiau skaitykite „Kupiškėnų mintyse“

Reklama
1 komentaras

1 komentaras

  1. Na (78.57.189.140)

    2018-11-08 at 09:51

    Kam jis įdomus? Kelinta diena jokio komentaro. Lyg neegzistuoja… Konservatorių jauniklis viščiukas.

Komentarai

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite:

Reklama
Reklama
Į viršų