Skelbimai
Pašnekesiai
Vėrinys

DAILĖ IR TEATRAS VAIVAI PADĖJO RASTI SAVO SVAJONĘ

Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnaziją baigianti Vaiva Barzdenytė neseniai pakvietė į pirmą savo dailės darbų parodą. Jos rankose parodos eksponatas – autoportretas.
Jurgos Banionienės nuotraukos

Neseniai Kupiškio Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazijos abiturientė Vaiva Barzdenytė mokyklos bendruomenę, draugus pakvietė į pirmą savo dailės darbų parodą. Tai buvo puiki proga iš arčiau pamatyti gimnazistės kūrybą. Mergina planuoja studijuoti meną, svajoja apie scenografijos arba kostiumų dizaino specialybę.

Jurga BANIONIENĖ

Pirma paroda – paraginus mokytojai

Vaiva neseniai dalyvavo rajoninėje dailės olimpiadoje, kur pelnė ne tik pirmą vietą, bet ir atstovavo savo mokyklai Trakų Vytauto Didžiojo gimnazijoje vykusioje 24-oje respublikinėje mokinių dailės olimpiadoje, skirtoje Lietuvos šimtmečiui paminėti. „Važiuodama į olimpiadą turėjau paruošti savo kūrybinių darbų aplanką, surinkau netgi daugiau darbų nei tikėjausi. Savo dailės mokytojai Lenai Zinienei pasiūlius, po olimpiados nutariau surengti ir dailės darbų parodą. Čia eksponuojami ne tik šių metų darbai, bet ir dalis iš to laiko, kai dar lankiau dailės mokyklą. Rengiant šią parodą mano pagrindinis tikslas buvo parodyti, kad kiekvienas, kaip menininkas, gali nuolat ieškoti, atrasti savo gebėjimus ir tobulėti“, – kalbėjo Vaiva.

Kūrybinis dailės egzamino darbas „Atgrasieji“.

Piešti ji mėgo būdama vaikas, mokydamasi Antašavos pagrindinėje mokykloje, o kai perėjo mokytis į Kupiškį, panoro giliau pažinti meno pasaulį ir įstojo į Kupiškio meno mokyklos dailės skyrių. Ten praleistus penkerius metus V. Barzdenytė iki šiol atsimena kaip puikų laiką. Iš dailės mokytojos Rimos Kalinkienės gavo labai daug žinių ir vertingų patarimų, puikiai sutarė su bendraminčiais, tad mokytis užteko ir noro, ir motyvacijos.

Plačiau skaitykite „Kupiškėnų mintyse“

Reklama
1 komentaras

1 komentaras

  1. Draugas tava (78.63.161.238)

    2018-06-19 at 10:14

    Šaunuolė Vaiva, labai džiaugiuosi, kad radai kuo mėgsti užsiimti 🙂

Komentarai

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite:

Reklama
Reklama
Į viršų