Skelbimai
Pašnekesiai
Vėrinys

„DVARĖLIO“ MĖGĖJŲ TEATRAS SULAUKĖ DEŠIMTOJO JUBILIEJAUS

Kupiškio kultūros centro Noriūnų laisvalaikio salės mėgėjų teatro „Dvarėlis“ nariai ir atvykę jų pasveikinti Kupiškio rajono kultūros vadovai ir vaidintojų draugai.
Autorės nuotrauka

Savaitgalį Kupiškio kultūros centro Noriūnų laisvalaikio salės mėgėjų teatras „Dvarėlis“ šventė dešimties metų jubiliejų. Pasveikinti noriūniečių atvykę svečiai linkėjo sulaukti dvidešimtojo jubiliejaus.

Aušra JONUŠYTĖ

Kolektyvo kūrimosi istorija

Violeta Laucienė meno mėgėjus ėmė burti 2006 metais, o nuo 2008-ųjų prasidėjo aktyvi meno mėgėjų veikla. Ir šiuo metu kolektyve yra penkiolika narių, jauniausias keturiolikos, o vyriausias – šešiasdešimt aštuonerių metų.

Per dešimt metų apie šešiasdešimt kartų pasirodyta Noriūnuose ir apie šimtą devyniasdešimt du kartus meno mėgėjai vaidino išvykose. Pirmasis vaidinimas, kurį pristatė žiūrovams, buvo pjesė pagal Rimtauto Grabausko ir Cezario Melamedo humoreskas „Prekybininkų psichologija“. Su šiuo spektakliu noriūniečiai atstovavo Kupiškio rajonui aštuntoje Lietuvos kaimų ir miestelių mėgėjų teatrų šventėje „Pastogė 2008“.

Pirmi aktoriai, kurie kūrė vaidmenis, buvo Meilutis Kriaučiukas ir Virginija Bironienė, o prie jų vėliau prisijungė Genė Kručienė ir Renė Kriaučiukienė, Zita Markevičienė ir Daivutė Smičienė, iš jų jauniausias – Deividas Pilvinskis. „Labai geras kolektyvas, visi draugiški, mieli. Kai reikia, visi vieni kitiems padės, nė vienas neatsisakys. Šauni mūsų vadovė Violeta“, – džiaugėsi vaidintoja V. Bironienė.

Plačiau skaitykite „Kupiškėnų mintyse“

Reklama
1 komentaras

1 komentaras

  1. Mačiau spektaklį (85.206.28.152)

    2018-05-15 at 15:58

    Greičiau tai ne teatras, o teatro mėgėjų klubas.

Komentarai

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite:

Reklama
Reklama
Į viršų