Skelbimai
Pašnekesiai
Aktualijos

DAUGIAVAIKĖMS ŠEIMOMS – KULTŪRINIAI RENGINIAI UŽ PUSĘ KAINOS

Siekiama sudaryti palankesnes sąlygas kultūriniuose renginiuose lankytis didesniam būriui žmonių.
Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Nuo šiol lankydamiesi Kupiškio kultūros centro organizuojamuose renginiuose lengvatomis galės pasinaudoti ne tik pensininkai ir neįgalieji, bet ir daugiavaikės šeimos, šeimynos, globėjai ir jų globotiniai. Rajono Taryba patvirtino Kultūros centro teikiamų mokamų paslaugų įkainių pakeitimus.

Jurga BANIONIENĖ

Prieinama kaina

Paskutinį kartą Kupiškio kultūros centro įkainiai keisti 2017 m. balandžio 1 d. Tuomet numatyta 50 proc. bilieto kainos nuolaida neįgaliesiems ir pensininkams į du Kultūros centro organizuojamus renginius per metus. „Nuo šiol teisę su 50 proc. nuolaida įsigyti du bilietus į renginius, kurių organizatorius yra Kultūros centras, turi teisę ne tik neįgalieji ir pensininkai, bet ir daugiavaikės šeimos, šeimynos, globėjai ir jų globotiniai“, – sakė Kultūros, švietimo ir sporto skyriaus vedėja Jurgita Trifeldienė.

Pašnekovės teigimu, šio pakeitimo tikslas – siekti didinti kultūros renginių prieinamumą minėtų tikslinių grupių žmonėms. „Norime, kad žmonės galėtų dažniau lankytis renginiuose, todėl buvo inicijuotas toks pakeitimas ir parengtas šis sprendimo projektas“, – komentavo vedėja.

Plačiau skaitykite „Kupiškėnų mintyse“

Reklama
3 Komentarai

3 komentarai

 1. Dainius (84.46.157.77)

  2018-03-03 at 10:11

  Labasrytas, gerb. Aš stengiuosi dalyvauti visuose renginiuose kur kviečia , būna apsilankau ir nekviestas☺.Viena bėda ne – visur spėju.Jei neturite galimybės paklausti “ gyva“ tai galite padaryti el. paštu adresu : meras@kupiskis.lt. Stengsiuos visiems atsakyti , o ar patiks atsakymai negaliu žinoti ir žadėti.Kazimierus , Kazimieras su pavasariška vardo diena. Visiems sveikatos ir geros kloties
  pagarbiai Dainius Bardauskas

 2. (78.63.187.104)

  2018-03-02 at 10:39

  Įtariu, kad meras net neina ten, kur gali nepatogų klausimą užduoti.

 3. Ačiū (85.206.219.175)

  2018-03-01 at 16:57

  Gerb. meras Dainius Bardauskas daug bendrauja su gyventojais įvairiuose renginiuose. Išklauso, kokios problemos. Tad ir gimsta naujos iniciatyvos dėl globėjų, daugiavaikių šeimų ir t.t. Nuoširdžiai dėkojame.

Komentarai

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite:

Reklama
Reklama
Į viršų