Skelbimai
Pašnekesiai
Vėrinys

Į KUPIŠKĮ DĖL SIELĄ APNUOGINANČIŲ SUSITIKIMŲ

Berlyne gyvenančio Hannes Jung fotografijų galima išvysti vietos bei užsienio spaudoje.
Autorės nuotrauka

Berlyne gyvenantis laisvai samdomas fotografas Hannes Jung į Kupiškio kraštą atvyko ne kaip paprastas turistas. Čia būdamas jis kone visą savo dėmesį ir laiką skiria žmonėms, kurie sutinka kalbėti apie savo netekties skausmą, gimusį dėl artimųjų pasitraukimo iš gyvenimo.

Audinga SATKŪNAITĖ

Skaudžios realybės veidas

Fotografas H. Jung Kupiškyje antradienio vakarą apsilankė trečią kartą. Pirmą kartą su šia vieta svečias susipažino prieš dvejus metus žiemą. Jis į Kupiškio kraštą atvyko ne vedamas noro pasigrožėti architektūros objektais ar siekio pasilinksminti, bet pradėjęs įgyvendinti dokumentikos projektą „How is life?“ (liet. „Kaip gyvenimas?“). Per pastarąjį vizitą fotografas daugiau dėmesio ketina skirti susitikimams su Šiaurės Lietuvos gyventojais.

H. Jung prasitarė, kad šis vizitas gali būti paskutinis, nes jis artimiausiu metu žada užbaigti projektą. Visas sielą veriančias istorijas, kurias jis būdamas Lietuvoje surinko ir dar surinks per šešiolika dienų truksiančią viešnagę, ir herojų nuotraukas svečias planuoja išleisti atskira knyga.

H. Jung fotografuoja įvairius žmones: nuo gedinčiųjų, kurie prarado šeimos narį dėl jo savižudybės, sergančiųjų depresija, kurie yra bandę žudytis arba apie tai mąstę, iki dirbančiųjų ar savanorių savižudybių prevencijos srityje. Dvejus metus trunkantis projektas „Kaip gyvenimas?“ nėra tik fotografijų projektas, nes jo esmė – žmonės ir jų istorijos. Fotografas H. Jung siekia vaizdu ir trumpais komentarais atskleisti savižudybių temą Lietuvoje.

Plačiau skaitykite „Kupiškėnų mintyse“

Reklama
1 komentaras

1 komentaras

  1. a (90.131.39.182)

    2018-12-07 at 17:48

    Dar vienas straipsnis apie gerus žmones, Džiugu.

Komentarai

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama
Reklama
Į viršų