Skelbimai
Pašnekesiai
Aktualijos

PADIDĖJO SAVIVALDYBĖS APDOVANOJIMŲ KRAITIS

Kupiškio rajono savivaldybei įteiktas dar vienas – šiais metais trečias apdovanojimas. Vidaus reikalų ministerija įvertino vietos valdžios tinkamą komunikacijos kelią su gyventojais keičiant miesto gatvių pavadinimus.

Audinga SATKŪNAITĖ

Leido dalyvauti gyventojams

Rajono Savivaldybės administracijos direktorius Marius Mališauskas džiaugėsi, kad Vidaus reikalų ministerija atkreipė dėmesį į tai, kokiu būdu vyko konsultavimasis ir bendravimas su gyventojais vykdant dviejų gatvių pavadinimų keitimą. Jis patikino, jog nusprendus keisti pavadinimus meras Dainius Bardauskas į kiekvieną P. Pajarskio ir B. Žekonio gatvių gyventoją kreipėsi raštu, kuriame buvo paaiškinta, kodėl nutarta keisti jų pavadinimus. Minėtų gatvių gyventojai būsimą pavadinimą galėjo rinktis iš pasiūlytų variantų arba sugalvoti savąjį. Anot M. Mališausko, Alyvų gatvės pavadinimas buvo pasirinktas pačių gyventojų, o Šimtmečio išrinktas bendru sutarimu.

Plačiau skaitykite „Kupiškėnų mintyse“

Reklama
2 Komentarai

2 komentarai

 1. Na, (78.63.187.104)

  2017-12-27 at 11:35

  Jau apdovanojimai ir užtai,kad dirba s a v o darbą, už kurį gauna pinigus? O kitais atvejais lai kiaulina?

 2. Dainius (188.69.211.38)

  2017-12-21 at 22:38

  Sveikinu su dar vienu garbingu apdovanojimu visą administracijos kolektyvą, simboliška, kad buvome įvertinti didžiųjų švenčių išvakarėse, kai laukiama Kalėdų senelio dovanų ir linkima vieni kitiems tik gero ir šviesaus…
  Linkiu ,kad kitais metais mūsų visų darbas būtų toks , kad vertinami būtume ne tik valstybinių institucijų, bet svarbiausia Kupiškio krašto žmonių.
  Su geriausiais linkėjimais

  pagarbiai Dainius Bardauskas

Komentarai

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite:





Reklama
Reklama
Į viršų