Skelbimai
Pašnekesiai
Aktualijos

POLITIKO „JUODOJI MATEMATIKA“ IŠVYDO DIENOS ŠVIESĄ

Kyšininkavimu kaltinamas rajono Tarybos narys Zigmantas Aleksandravičius trečiadienį teisme prabilo apie įmonės „Nodama“ direktoriaus Juozo Puzono ir jo paties tarpusavio „matematiką“ bei daugelį metų juos siejusius neoficialius darbinius santykius. Z.Aleksandravičius toliau neigė savo kaltę ir tvirtino, kad jį J. Puzonas apkalba, norėdamas išnešti sveiką savo kailį.

Audinga SATKŪNAITĖ

Atsiskaitydavo grynais

Trečiadienį teismui parodymus davęs Z. Aleksandravičius tvirtino, kad apie 90 procentų darbų jo ūkyje yra atlikusi bendrovė „Nodama“, kurios direktoriumi iki šiol yra J. Puzonas. Už visas paslaugas kaltinamasis atsiskaitydavęs grynaisiais pinigais. Jis sakė, kad analogiško atsiskaitymo būdo buvo laikomasi ir už įmonės „Kupsta“ atliekamus darbus. Šią bendrovę, pasak Z. Aleksandravičiaus, buvo įsteigęs taip pat J. Puzonas.

Z. Aleksandravičius vos pradėjęs kalbėti apie savo ir J. Puzono santykius, juos įvertino kaip gerus ir besitęsiančius kelis dešimtmečius. Anot kaltinamojo, jų susitikimai vykdavę kelis kartus per savaitę, o esant reikalui, ir dažniau. Susitikus visi klausimai būdavo išsprendžiami labai operatyviai. Politikas Z. Aleksandravičius tvirtino, kad tokią bendravimo praktiką įvedęs ne jis, tačiau ir nepasipriešinęs.

Plačiau skaitykite „Kupiškėnų mintyse“

Reklama
3 Komentarai

3 komentarai

 1. 111 (213.103.30.234)

  2017-12-05 at 15:27

  Siulau redakcijai/laikrasciui padaryti reportaza is ivykio vietos tai yra pasikalbeti su eiliniais Z.Aleksandraviciaus ir J.Puzono vadovaujamom imonemis apie atlyginimu mokejima bei elgesi su jais,algu mokejima laika ir ju dydi

 2. chose iš melodramos (188.69.212.194)

  2017-12-04 at 19:17

  Banga ,kodėl pabėgai pas Mirksiuką ar išmeilės ,ar dėl pinigų?

 3. Banga (85.206.220.73)

  2017-12-02 at 13:08

  Nebežino kokio šiaudo besigriebti, kad išbrįstų iš balos sausas, laikui bėgant dar kokių naujų istorijų išgirsime. Jau virsta melodrama.

Komentarai

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama
Reklama
Į viršų