Skelbimai
Pašnekesiai
Aktualijos

NEALKOHOLINIO ALAUS SKARDINĖ VAIKO RANKOSE – UŽ AR PRIEŠ

Viena kupiškėnė, auginanti vos iš pradinuko amžiaus išaugusį sūnų, papasakojo, kad netikėtai užsukusi į vieną prekybos centrą Kupiškyje, pastebėjo savo sūnų su draugu prie alkoholinių gėrimų šaldytuvo. Paklaustas, ką ten veikia, vaikas jai paaiškino, kad ieško nealkoholinio alaus.
Taigi ar vaikams galima tokį alų gerti? Kodėl jis nori šio alaus?

Banguolė ALEKNIENĖ-ANDRIJAUSKĖ

Susirūpino motina

„Paklausiau vienos pardavėjos, ar galima vaikams pardavinėti nealkoholinį alų. Ji patvirtino, kad taip. Man vis tiek liko abejonė, ar taip gali būti. Šia tema pasikalbėjome ir su kitomis mamomis. Viena irgi sakė, kad jos septintokas sūnus yra pirkęs nealkoholinio alaus. Visgi man labai neramu matyti vaikus, šmirinėjančius palei alkoholinių gėrimų prekystalius. Negaliu patikėti, kad šis alus, kurio buteliai ir skardinės išrikiuotos ne šalia giros, limonado, bet prie stipresnio alaus ir kitų svaigiųjų gėrimų, yra parduodamas nepilnamečiams, paaugliams. Bijau, kad tokia šio gėrimo tolerancija netaptų mano vaikui ir kitiems jo bendraamžiams tiesiu keliu į priklausomybę nuo alkoholio. Esu skaičiusi, kad išgėrus kokias dešimt skardinių šio gėrimo, galima gerokai apsvaigti“, – liejo savo nuogąstavimus moteris.

Plačiau skaitykite „Kupiškėnų mintyse“

Reklama
3 Komentarai

3 komentarai

 1. Birute (84.15.191.67)

  2018-07-01 at 12:51

  Man taip pat atrodo baisiai, klausiau pard. vedejos, sake kad galima parduot, bet as negaliu ziureti, tai jau taip gaunasi, kad limonadu ir coca colu jiems per maza, nepardaviau ne vienam, nors ir jie akis ispute man aiskino, cia juk be laipsniu, tai prie ko prives tokie alkoholio draudimai ir apribojimai, jei nezinia nuo keliu metu vaikai pratinasi prie alaus kvapo ir skonio

 2. tiesiogNiekas (84.15.186.251)

  2018-06-21 at 21:19

  jei alus nealkoholinis,tai tegu parduoda vaikams vistiek alkoholikais netaps.

 3. Aušra (84.15.177.59)

  2017-11-30 at 02:32

  Vaikai su alaus,nesvarbu kokio, skardinėmis tikrai žiauriais vaizdelis.

Komentarai

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama
Reklama
Į viršų