Skelbimai
Pašnekesiai
Aktualijos

STUDENTAMS UŽ PARAMĄ REIKĖS ATIDIRBTI

Praeitą savaitę Tarybos posėdyje buvo atgaivinta Studentų rėmimo programa. Nuo kitų metų aukštųjų mokyklų studentai galės pretenduoti į vieną iš dviejų Savivaldybės skiriamų paramų. Pretendentai turės patys susirasti įmonę, kurioje reikės atidirbti tiek laiko, kiek studentui bus teikiamas finansinis rėmimas.
Metanojos Žilėnaitės nuotrauka

Nuo 2018 metų aukštųjų mokyklų studentai galės pretenduoti į Savivaldybės skiriamą paramą, už kurią pabaigus mokslus reikės atidirbti. Pirmiausia, tai puiki proga jaunuoliui turėti darbo vietą Kupiškio mieste. Deja, slypi ir pavojus, kad įsipareigojimo saitai paramos gavėjui gali būti apynasris, iš kurio išsivaduotų nelengvai.

Audinga SATKŪNAITĖ

Atgaivinta programa

Rajono Savivaldybės Kultūros, švietimo ir sporto skyriaus vedėja Jurgita Trifeldienė sakė, kad praeitą savaitę Tarybos posėdyje patvirtinta Studentų rėmimo programa nėra naujas reiškinys. Pirmą kartą ji buvo pristatyta 2004 metais.

„Supratome, kad tai labai geras dalykas, kurį būtina atgaivinti. Ši programa kurį laiką buvo neveiksni, o kai kurių senosios Tarybos narių nė nebėra. Neatsispindėjo ji ir Savivaldybės biudžete. Mes padarėme visiškai naują programos aprašą ir numatėme dvi finansinės studentų paramos rūšis“, – tvirtino J. Trifeldienė.

Plačiau skaitykite „Kupiškėnų mintyse“

Reklama
1 komentaras

1 komentaras

  1. Senis (78.63.186.181)

    2017-10-08 at 16:33

    Geriau iš banko imti paskolą mokslui, nei pusdykiai dirbti už 400EUR. :DDD

Komentarai

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama
Reklama
Į viršų