Skelbimai
Pašnekesiai
Aktualijos

MARIOSE – VILTIES INKARAS

Šių metų festivalis „Stichijos“ sulaukė Kupiškiui neregėto žiūrovų skaičiaus – apie 7000. Dauguma apsilankiusiųjų gero žodžio organizatoriams negailėjo, nors tam tikrų nesklandumų sukėlė ne laiku prapliupęs lietus.
Jurgitos Banionienės nuotrauka

Pernai debiutavęs festivalis „Stichijos“ sudrebino Kupiškį ir šįmet sulaukė kone dvigubai daugiau žiūrovų – apie 7 tūkstančius. Kupiškio rajono savivaldybės mero Dainiaus Bardausko teigimu, tiek žmonių nei Uošvės Liežuvis, nei pats miestas iki šiol nėra matęs. Kol kas tiksliai nežinoma, kiek festivalis pareikalavo mokesčių mokėtojų pinigų, tačiau rajono galva pabrėžė, kad ne viskas turėtų būti matuojama skaičiais.

Audinga SATKŪNAITĖ

Planuoja atskirti renginius

Kupiškio kultūros centro, kuris buvo vienas pagrindinių organizatorių, direktorė Jolita Janušonienė atskleidė, kad šįmet buvo parduoti 5 469 bilietai. Į šį skaičių neįtraukti vaikai iki dešimties metų, nes jie į renginį galėjo patekti nemokamai. Festivalyje taip pat dalyvavo maždaug 500 renginio organizatorių, savanorių, 500 sportininkų ir aptarnaujančio personalo, 100 prekybininkų ir 300 rėmėjų atstovų ir kviestinių svečių. Taigi šiais metais festivalis „Stichijos“ sutraukė apie 7 000 žmonių. D. Bardauskas tikino, kad apsilankiusiųjų skaičius pranoko jo lūkesčius, nes jų tikėjosi apie penkis šešis tūkstančius, tačiau tarp organizatorių ir Savivaldybės darbuotojų būta ir didesnių optimistų, kurių prognozės siekė 10 tūkst. Mero tikinimu, iki pastarojo skaičiaus dar reikėtų augti.

D. Bardauskas užtikrino, kad festivalis vyks ir 2018 metais ir išlaikys savo tradicinę formą. Planuojama, kad tik jo data pasikeis ir bus siejama su Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimu.

Plačiau skaitykite „Kupiškėnų mintyse“

Reklama
1 komentaras

1 komentaras

  1. Doma (83.190.109.130)

    2017-09-02 at 15:57

    Festivalis iš ties šaunus, tik dar apie daug ką reikia pagalvoti. Pvz.:kur dėti žmonių pamestus ar paliktus daiktus. Ne paslaptis, kad tokių buvo…pvz.: kodėl tvarkantys žmonės gerus skėčius „išmetė“ į šiukšlių maišus, o sulūžusius paliko gulėti savo vietose…

Komentarai

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama
Reklama
Į viršų